Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano ochrana auto,moto

nano ochrana pre autá, moto

 
5
59 1559

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

nano sampon 15
Nano sampon
Nano šampon - Extra účinný prípravok v odstránení nečistôt, šetrný v spotrebe s dlhodobým efektom. Vhodný ako predpríprava na jemné vyčistenie laku pred nanesením ochrannej NANO politúry , nanoochrany  laku, atd. Vysoko kvalitný šampon za výbornú cenu.
od €5,99
Skladom
Detail
nano textilia cistiaca 34
Nano textilia nanoutierka
Nanotextília-nanoutierka. Čo a kde ju použiť ? Môžete ju použiť rôznymi spôsobmi pri čistení napr. PC, jednoducho namiesto papierových alebo mikro vláknových utierok, sád čistiacich sprejov atd , a to všetko bez chemikálií.
od €6,50
Skladom
Detail
Akcia Novinka
Nano autosklo sada
Nano autosklo sada
Nano auto sklo je kompletná sada určená pre ochranu čelného autoskla, skladá sa z čističa, nano prípravku, konfekcie, utierky, návod. Nano autosklo sada prináša lepší výhľad v daždi, ľahšie odstraňovanie hmyzu v lete, námrazy v zime.
od €9,90
Skladom
Detail
Nano aktivna pena
Nano aktivna pena
Nano aktívna pena je  rýchly a efektívny  pomocník, v jednom použití čistiaci a zároveň leštiaci produkt určený pre lakované, hladké,nerezové povrchy.
od €12,90
Skladom
Detail
Akcia
nano politura po
Nano politura autolak
Nano politura zabezpečí  výraznejší lesk povrchov, stálosť voči poveternostným vplyvom pri zvýšenej odolnosti i proti korózii. Strednodobá ochrana povrchu na niekoľko mesiacov za prijateľnú cenu. Určené hlavne pre lakované, aj chromované povrchy.
od €14,90
Skladom
Detail
umyvanie bez vody nano pure 31
Umyvanie bez vody nanopure
Umývanie bez vody-NanoPure- prípravok určený pre efektívne „umývanie“, čistenie a konzerváciu povrchov bez nutnosti použitia vody. Rýchlo umyje, bez vody, s vysokým leskom.
od €15,90
Skladom
Detail
set nano4car2
Sada nano4car
Nano4car je sada v darčekovom balení určená pre tých, ktorým záleží na vzhľade, trvácnejšej čistote a elegancii sprevádzanej leskom laku svojho auta.
€18,90
Skladom
   
nano disky sada 22
Nano disky sada
Nano sada na disky. Čisté disky- nano protection – ochranný prípravok na ochranu povrchu pre auto disky. Sada neobsahuje  agresívne čističe, bez kyselín vyčistí povrch disku, žiadny vosk, žiadny acryl ani silikón, iba vysoký lesk a trvácnejšia  ochrana diskov. Na dlho.
€29
Skladom
   
nano autolak profi 21
Nano autolak profi sada
Nano autolak profi - ochranný nanoprípravok prekvapí - trvácny efekt čistoty a ľahšej údržby povrchu! Budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie autolaku bude spočívať v oplachu LEN čistou vodou, nanovrstva vydrží na povrchu laku rok!!!
€59
Skladom
   

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom