Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano stavba

 
21
41 12141

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

nano mineral 14
Nano mineral fasada omietka
Nano mineral fasáda, omietka je účinnejší, trvanlivejší nano prípravok na ochranu fasád, omietok a zvislých plôch. Vytvára neviditeľný, ochranný nano film, nanvrstvu, ktorá dlhodobejšie chráni a udržuje povrch v dokonalej kondícii.
od €21,90
Skladom
Detail
Nano mineral plus dlažba
Nano mineral plus dlažba
Nano mineral plus je účinný nano prípravok na ochranu dlažby a pochôdznych plôch. Vytvára neviditeľný ochranný film, ktorý dlhodobo chráni a udržuje dlažbu v pôvodnej kondícii, zachováva "zánovný" vzhľad.
od €25,90
Skladom
Detail
Nano solarenergy TIO2 sada
Nano solarenergy TIO2 sada
Nano solarenergy TIO2 sada. Ochráňte si povrch FV panelov trvácnou nanovrstvou. Panel ostáva dlhodobejšie čistý a zachováva si dlhšie pôvodné parametre, energetickú výkonnosť !
od €29
Skladom
Detail
nano solarenergy sio2 sada 26
Nano solarenergy SIO2 sada
Nano solarenergy SIO2 sada. Ochráňte si povrch FV panelov trvácnou hydrofobnou nanovrstvou. Panel ostáva dlhodobejšie čistý a zachováva si dlhšie pôvodné parametre, energetickú výkonnosť !
od €36
Skladom
Detail
Tip
protismyk antislip 29
Protismyk antislip home
Protišmykový náter-antislip home. Vodný nano-prípravok na keramické povrchy s funkciou proti sklzu, pošmyknutiu na mokrých plochách určený na menej zatažovaný povrch.
od €39
Skladom
Detail
Nano antigraffiti
Nano antigraffiti
Antigarffiti - ochrana povrchu pred graffiti a sprejermi. Prípravok Antigraffiti je založený na vodnej báze, znamená, že nepotrebujete špeciálny ochranný odev alebo zariadenie na dýchanie počas natierania.
od €41
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom