Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Antigraffiti nano ochrana

 
 

Antigarffiti ochrana povrchu pred graffiti a sprejermi. Prípravok Antigraffiti je založený na vodnej báze, znamená, že nepotrebujete špeciálny ochranný odev alebo zariadenie na dýchanie počas natierania.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Skladom Na dotaz
Variant
€18,50 / ks €75 / ks €144 / ks od €18,50    
Značka Nanoimpregnácia
Kategória Nanoimpregnácia
 

Tradičné formy antigrafitti  ochrany vyžadujú špeciálne vybavenie a pracovníkov v chemicky odolných oblekov a prístroje na dýchanie. Doterajšie antigrafiti a používaná chémia môžu byť extrémne nebezpečné pre ľudí, ktorí ju nanášajú a pre životné prostredie, a sú drahé. Výsledkom toho je, že ich využívajú hlavne väčšie organizácie a verejné orgány. Prečo? - efektivita, chémia, cena.  A čo s menšími obchodmi a vlastníkmi domov, ktorí trpia značením grafity? Buď žijete s týmto problémom alebo neustále premaľovávajte nové grafity exteriérovou farbou. Máme riešenie!

 

Popis: 

Môže byť nanesený na povrch valčekom alebo sprejovou pištolou. Sme radi, že Vám môžeme prezentovať inovatívny typ ochrany pred grafity , ktorý je úplne bezpečný pre ľudí , ktorí ho nanášajú na povrch a aj pre prírodu, vhodný pre exteriér aj interiér. To znamená, že na nanášanie netreba špeciálne vybavenie. Opakovateľný náter znamená, že pokryjete prípravkom plochu trikrát. Keď sa vyskytne grafity, jednoduché čistenie tlakovým čističom odstráni jednu vrstvu náteru spolu s grafity. Po 2 alebo 3 očisteniach bude potrebné opäť naniesť ochrannú vrstvu.

 Výhody:

  • UV-stabilné, vhodný pre exteriér a aj interiér
  • bez silikónu, vosku a oleja, povrch je nelepivý, nemastný
  • zachovanie pôvodného vzhľadu podkladu
  • Nízko nákladová , účinná ochrana proti graffiti
  • Jednoduché čistenie bez poškodenia mäkkých substrátov
  • Žiadne rozpúšťadlá alebo iné látky škodlivé životnému prostrediu
  • Neviditeľný na pórovitom kameni, tehlách alebo betónových fasádach
  • až o 90% menej čistiacich argesívnych prostriedkov s chlorom na súčasnom trhu
  • šetrí výdaje za odbornú pracovnú silu, čistiacu chémiu a náklady na údržbu

 Použitie::

Prípravok Antigrafity je určený pre kamenné pamiatky a verejné budovy, novostavby a rekonštrukcie, fasády pre verejné budovy, supermarkety a občianskej stavby, anti-vandal aplikácie,  odstraňovanie graffiti  a plagátov. Ostatné budovy a stavby, ktoré vyžadujú anti-graffiti ochranu.  Antigrafiti  vrstva (obetná vrstva) uľahčuje odstraňovanie z povrchu iba čistou teplou  tlakovou vodou.

Prípravok je dostupný v baleniach 0,7L, 5L,10L a 20 litrov.  Výdatnosť  z obsahu:  podľa savosti podkladu od 70-150ml/1m2.