Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano sady, nanopack

Kompletné sady nanoproduktov, ucelené kompletné balenia, prehľadne rozdelené podľa zámeru použitia

 
9
59 1959

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Novinka
Nanopack4Car Paint
  • €32
    11 %
€28,50
Skladom
   
nano4home
Sada nano4home
Nano4home je sada v darčekovom balení určená pre tých, ktorým záleží na vzhľade, trvácnejšej čistote a ľahšej údržbe povrchov v domácnosti, kúpeľni či kuchyni.
€19,90
Skladom
   
nano disky sada 22
Nano disky sada
Nano sada na disky. Čisté disky- nano protection – ochranný prípravok na ochranu povrchu pre auto disky. Sada neobsahuje  agresívne čističe, bez kyselín vyčistí povrch disku, žiadny vosk, žiadny acryl ani silikón, iba vysoký lesk a trvácnejšia  ochrana diskov. Na dlho.
€29
Skladom
   
set nano4car2
Sada nano4car
Nano4car je sada v darčekovom balení určená pre tých, ktorým záleží na vzhľade, trvácnejšej čistote a elegancii sprevádzanej leskom laku svojho auta.
€18,90
Skladom
   
nano autolak profi 21
Nano autolak profi sada
Nano autolak profi - ochranný nanoprípravok prekvapí - trvácny efekt čistoty a ľahšej údržby povrchu! Budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie autolaku bude spočívať v oplachu LEN čistou vodou, nanovrstva vydrží na povrchu laku rok!!!
€59
Skladom
   
Akcia Novinka
Nano autosklo sada
Nano autosklo sada
Nano auto sklo je kompletná sada určená pre ochranu čelného autoskla, skladá sa z čističa, nano prípravku, konfekcie, utierky, návod. Nano autosklo sada prináša lepší výhľad v daždi, ľahšie odstraňovanie hmyzu v lete, námrazy v zime.
od €9,90
Skladom
Detail
Nano metal sada
Nano metal sada
Nano metal-ochraňuje dlhodobo ošetrené povrchy voči bežným nečistotám (nečistoty sú silno odpudzované), hlavne proti mastnote , zabezpečí dokonalý vzhľad a trvácnejší lesk povrchu.
od €22
Skladom
Detail
Akcia
nano keramika sada 24
Nano keramika sada
Nano keramika - prípravok zabezpečí neprilnavosť nečistôt na keramike, redukciu usádzania vodného kameňa, vody na povrchu keramiky! Jednoduchá , rýchla aplikácia a ľahšie budúce čistenie keramiky. Bezfarebný, neviditeľný. Povrch ostáva nelepivý.
od €19,50
Skladom
Detail
nano plast 16
Nano plast sada
Nano plast sada - ochráňte si plastové povrchy, produkty z akrylu, ostatných citlivých plastov ako napr.umývadlo, akrylová vaňa, akrylový sprchový kút či vanička, zástena,priezor atd.a uchovajte pôvodný vzhľad predmetov bez ich stáleho čistenia, údržby.
od €17,90
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom