Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Balíček nanoproduktov KONTAKT

 
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Balíček nano produktov KONTAKT.  Vybraných 7ks inovatívnych nanoproduktov. Kúpiť nanoprípravky a vyskúšať si ich? Otestujte 7ks nanoproduktov v starostlivo pripravenom a vybranom balíčku NANO KONTAKT Only for you!

Dostupnosť Skladom
€39,90 / ks    
Značka Nanotechnologia
Kategória Nano sady, nanopack
 

Viac nanoproduktov v jednom balíčku KONTAKT v komplexnom balen poslúži na vytestovanie účinnosti a prínosu nano ochrany povrchov. Po ich aplikácii na rôzne povrchy sa oboznámite s výhodami, ktoré Vás milo prekvapia.

Výzva:

  • už nestačí Vám len teoria a informácie z webu, ale chcete vyskúšať nanoprodukty v praxi? 
  • Prajete si otestovať funkciu a účinnosť viacerých nanoproduktov? 
  • zdajú sa Vám vlastnosti a účinok nano úpravy "neuveriteľné" 
  • plánujete najprv otestovať produkt v menšom balení? 
  • chcete prekvapiť orginálnym darčekom?

Vyskúšajte a pochopíte, že : povrch ostáva dlhšie viditeľne čistý, údržba a čistenie sa minimalizuje na minimum, Váš textil chránený nanovrstvou "odpudzuje" nečistoty, auto bude dlhšie čisté a autosko v daždi "perluje dážd" atd. Nano cleaner hlbkovo vyčistí a dokonale odmastí bežné povrchy, nano hubka vyčisti povrch bez chémie, . 

Produktový balíček KONTAKT - obsahuje nasledovné nanoprodukty 7ks:

(kompletná sada na autosklo 30ml( na 1ks auto), nano impregnácia na textil 200ml( cca 2-3m2 plochy na obuv, textil atd ), nano autolak paint 100ml( pokryje 1 osobné auto do 10m2 laku), nano čistiaca hubka 3ks( do firmy, dielne, domácnosti atd) , nano šampon koncentrat 200ml(získate cca 10L čistiaceho šamponu), čistič nanocleaner 200ml ( vyčisti cca 20m2 plochy ), 1ks nano fiber textilia na čistenie smartfonov, tabletov, TV atd 

Akcia trvá do vypredania reklamnej uvádzacej akcie v SR! Kôli zvýšenému záujmu je limit na jedného registrovaného zákazníka je 3ks. Už v predaji!!!Nezaváhajte! Výborný darček pre muža, výborný darček pre ženu.