Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Nanoimprenácia na technické tkaniny

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Nanoimpregnácia na textil - účinný, trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Stačí raz naniesť, dlhšia životnosť v porovnaní s silikonom. Spomaľuje rýchlosť premočenia ošetrených technických textílií, kože, tkaniny, celtoviny i funkčných materiálov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
€19,90 / ks €29 / ks €9,90 / ks od €9,90    
Značka Nanoimpregnácia
Kategória Nanoimpregnácia
 

Nano ochrana na textil - účinnejší a trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Trvácnejšia nano impregnácia pre dlhšiu životnosť, čistotu povrchu.

Popis: 

Hydrofóbny efekt značne redukuje rýchlosť premočenia ošetrených technických textílií pri pôsobení vody, ako aj rýchlosť opätovného znečistenia napr. bežnými nečistotami, sadzami, kávou alebo obávaným červeným vínom. Po vyschnutí za cca 1-2hod. dosiahnete výnimočnú dlhodobejšiu účinnosť prípravku (silno odpudzuje kvapaliny, nenasiakavý - hydrofobny povrch + redukcia usádzania nečistôt ) pri textíliách, celtovine, aj brúsenej koži atd

Výhody:

Po ošetrení (nastriekaní,resp.namáčaní ponorom) materiálu sa vytvorí na povrchu ochrana (tekutiny,aj oleje) vytvoria kropaje, kvapky  a "odperlujú" z povrchu, stekajú. Upravený textil zostáva dlhodobejšie suchý, čistý a priedušný. Textil, nastriekané výrobky sa môžu prať(odporúčame bez aviváže), žehliť, no strácajú postupne ochranu, ktorú opätovne obnovíte nastriekaním .

  • Odpudzuje kvapaliny, víno, kávu atd
  • Nečistoty, mastnotu, soli, kečup, oleje
  • Zabraňuje opätovnému znečisteniu
  • Redukuje tvorbu  škvŕn a poškodzovaniu textilu
  • Predlžuje životnosť výrobkov, odevov, obuvi
  • Nespôsobuje žltnutie  a tuhnutie textilu
  • Vďaka nižšej spotrebe čistiacich prostriedkov tak priamo prispievate k ochrane životného prostredia.
  • Na povrchu látky sa vytvorí efekt lotosového kvetu, perl efekt.
  • odolnosti voči oderom a čistiacim prostriedkom do 12,5 pH dlhodobejšia  v porovnaní s klasickými prípravkami na impregnáciu

 

Použitie::

Na technické tkaniny, celtovinu, plachtoviny, stany, markízy, slnečníky, ale i  bežný i funčný textil, odevy, obuv atd.  Materiál je po ošetrení hebký, poddajný. Bezfarebný prípravok, žiadne  zjasňujúce UV prísady. Impregnácia  nano na textil, kožu je ochranný nanoprípravok, resp. uplatnená technológia nanovrstvy na textil a ostatné bežné textilné materialy.Zachováva priedušnú vodoodpudivosť vonkajšej vrstvy všetkých vodoodpudivých aj nepremokavých priedušných systémov( vhodná na Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, Entrant®, Gelanots® a pod.) a bežného textilu. Bezpečné je jeho použitie na výrobky s páperovou i syntetickou izolačnou výplňou. 

Spotreba: 50-100ml/1m2. Balenia podla objemu v fľaši s mechanickym rozprašovačom.