Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano ochrana domacnost

 
6
39 1639

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

nano textilia cistiaca 34
Nano textilia nanoutierka
Nanotextília-nanoutierka. Čo a kde ju použiť ? Môžete ju použiť rôznymi spôsobmi pri čistení napr. PC, jednoducho namiesto papierových alebo mikro vláknových utierok, sád čistiacich sprejov atd , a to všetko bez chemikálií.
od €6,50
Skladom
Detail
Tip
nano textil 2
Nano textil technické tkaniny
Nano textil premium - účinný, trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Stačí raz naniesť, dlhšia životnosť v porovnaní s silikonom. Spomaľuje rýchlosť premočenia ošetrených technických textílií, kože, tkaniny, celtoviny i funkčných materiálov.
od €9,90
Skladom
Detail
Nano aktivna pena
Nano aktivna pena
Nano aktívna pena je  rýchly a efektívny  pomocník, v jednom použití čistiaci a zároveň leštiaci produkt určený pre lakované, hladké,nerezové povrchy.
od €12,90
Skladom
Detail
umyvanie bez vody nano pure 31
Umyvanie bez vody nanopure
Umývanie bez vody-NanoPure- prípravok určený pre efektívne „umývanie“, čistenie a konzerváciu povrchov bez nutnosti použitia vody. Rýchlo umyje, bez vody, s vysokým leskom.
od €15,90
Skladom
Detail
nano plast 16
Nano plast sada
Nano plast sada - ochráňte si plastové povrchy, produkty z akrylu, ostatných citlivých plastov ako napr.umývadlo, akrylová vaňa, akrylový sprchový kút či vanička, zástena,priezor atd.a uchovajte pôvodný vzhľad predmetov bez ich stáleho čistenia, údržby.
od €17,90
Skladom
Detail
Akcia
nano keramika sada 24
Nano keramika sada
Nano keramika - prípravok zabezpečí neprilnavosť nečistôt na keramike, redukciu usádzania vodného kameňa, vody na povrchu keramiky! Jednoduchá , rýchla aplikácia a ľahšie budúce čistenie keramiky. Bezfarebný, neviditeľný. Povrch ostáva nelepivý.
od €19,50
Skladom
Detail
nano4home
Sada nano4home
Nano4home je sada v darčekovom balení určená pre tých, ktorým záleží na vzhľade, trvácnejšej čistote a ľahšej údržbe povrchov v domácnosti, kúpeľni či kuchyni.
€19,90
Skladom
   
Nano metal sada
Nano metal sada
Nano metal-ochraňuje dlhodobo ošetrené povrchy voči bežným nečistotám (nečistoty sú silno odpudzované), hlavne proti mastnote , zabezpečí dokonalý vzhľad a trvácnejší lesk povrchu.
od €22
Skladom
Detail
Tip
protismyk antislip 29
Protismyk antislip home
Protišmykový náter-antislip home. Vodný nano-prípravok na keramické povrchy s funkciou proti sklzu, pošmyknutiu na mokrých plochách určený na menej zatažovaný povrch.
od €39
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom