Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Umyvanie bez vody nanopure wws

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Umývanie bez vody - NanoPure - prípravok určený pre efektívne „umývanie“, vyčistenie a dlhodobejšiu konzerváciu povrchov bez nutnosti použitia vody. Tzv. suché umývanie, rýchlo s ním umyjete povrch, zostane iba vysoký lesk, bez spotreby väčšieho množstva  vody.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Na dotaz Momentálne nedostupné
Variant
€8,90 / ks €14,90 / ks €75,90 / ks €5,90 / ks od €5,90    
Značka Nanotechnologia
Kategória Nanoimpregnácia
 

Popis: 

Prípravok Umývanie bez vody wws  - NanoPure je revolučný prípravok na báze  nanočastic, ktorý v jednom kroku umyje, vyčistí, regeneruje a  impregnuje povrch napr. dopravných prostriedkov, plastových, kovových, nerezových i  lakovaných povrchov. Na ošetrenom povrchu vytvára ,,samočistiaci , tzv. hydrofóbny Lotus  efekt  a chráni  povrch dlhodobejšie od  špiny a iného znečistenia. Vďaka antistatickému účinku výrazne odpudzuje prachové častice a uľahčuje následné  budúce čistenie. V interiéri a exteriéri  nahrádza  bežné voskové, leštiace, silikónové  prípravky. Povrch po vyčistení  ostáva čistý, príjemne lesklý- nelepivý, fantasticky voňavý. 

Výhody:

  • Vysoko účinný čistič a ochrana v jednom, obnovuje a zároveň rozjasňuje povrch materiálov
  • Eko prípravok - použitie pre interiér i exteriér , príjemná vôňa
  • Kvapalina biologicky odbúrateľná a bezpečná, neobsahuje žiadne nebezpečné látky ani varovné symboly
  • Ošetrený povrch ostáva antistatický, vysoko lesklý, neleplivý
  • chráni pred usadzovaním  prachu a rôznych  nečistôt, uľahčuje následné čistenie povrchu
  • Šetrí čas a námahu pri umývaní, predlžuje  cyklus čistenia povrchu
  • Cenovo výhodné balenie, šetrí spotrebu vody a tým chráni životné prostredie.

 

Použitie::

Vhodné do každej domácnosti, dielne, firmy, garáže ...kde len chcete.. Pre Vaše auto, veterán, pre reprezentatívne firemné vozy, taxislužby, na lakované, plastové či nerezové plochy. Vhodný na kokpit, vonkajšie a vnutorné časti auta, karavanu, motorky atd .Vhodný do domácnosti na všetky bežné povrchy, na nábytok  atd . Nevhodné na gumu a savé povrchy.

Obratom ruky vyčistíte  povrch.... BEZ vody, agresívnych čistiacich prostriedkov, bez peny, bez leštidiel atd. Zvlášť  tmavé  povrchy sa vyčistia, zvýraznia a bez zvyškov  budú ako po vyleštení  dlhodobo konzervované. Nečistotám sa zabráni priľnúť a naviazať pevnú väzbu na povrch. Vďaka vytvorenej  krycej vrstve  budú  odpudzované a ľahko odstrániteľné čistou vodou, pomocou papierovej či mikrofázovej utierky . Ľahké  nanášanie ako 1-2-3 ( použitie a údržba povrchov: Pred použitím výdatne cca 10-30 sekúnd pretrepať.)

Krok1: nastriekať alebo naniesť na  povrch  primerané množstvo podľa potreby a vytvoriť  dokonale  rovnomerne pokrytú vrstvu

Krok 2:Zľahka pretrieť handričkou  resp. papier. utierkou a rovnomerne rozotrieť

Krok 3: zľahka doleštiť. Hotovo!.

Umývanie bez vody-NanoPure patrí medzi najšetrnejší a vysoko ekologický produkt na našom trhu.Dosiahnete dlhodobejšiu čistotu a hlboký lesk bez škrabania, brúsenia a leštenia!!! Spotreba: 20-50ml/1m2.