Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano autosklo sada

 
Akcia Novinka Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Nano auto sklo je kompletná sada určená pre ochranu čelného autoskla, skladá sa z čističa, nano prípravku, konfekcie, utierky, návod. Nano autosklo sada prináša lepší výhľad v daždi, ľahšie odstraňovanie hmyzu v lete, námrazy v zime.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€19,90 / ks €9,90 / ks od €9,90    
Kategória Nano sady, nanopack
 

Nano ochrana autosklo  - ochráňte si čelné sklo trvácnou nanovrstvou. Prekvapí Vás " ostrý " výhľad i v daždivom počasí, menej oleskov ! Pri rýchlosti približne nad 80 km/h už prakticky nie je potrebné používať stierače (šetríte  zmes do ostrekovačov.) Vytvrdený povrch skla nanočasticami chráni proti drobným kamienkom. Opotrebovanie stieračov znížené o 60%!!!

Popis: 

Zvýšená bezpečnosť jazdy i v daždivom počasí , nerozmazaný pohľad cez ,,zušľachtené autosklo,, Vášho automobilu. Dážď, blato a voda spod pneumatík protiidúcich áut nevytvárajú nepríjemný vodný film. Tekutiny v forme malých perličiek sa odstránia samé, nepriľnú k povrchu - odperlujú!!! Nečistoty, vtáčí trus odstránia menej namáhané stierače ľahšie aj pri silnom znečistení opäť len čistou vodou! Zoškrabovanie námrazy a ladu v zime? Do -5C je to hračka! Absolútna neprilnavosť nečistôt a vody na povrch skla! 

 Výhody:

  • Zvýšenie bezpečnosti lepším výhľadom v daždi BEZ "vodného filmu"
  • Zníženie spotreby zmesi do ostrekovačov o 80%
  • Zníženie opotrebovania gumičiek stieračov o 60%!!!
  • Ochranu proti drobným kamienkom, menej olesku
  • Neobsahuje žiadny vosk, bez acryl ani silikón ako doteraz používané prípravky
  • menšia námaha pri čistení, odstraňovaní hmyzu, leštení skla

 Použitie::

Sada nano autosklo je vhodná nielen na čelné, ale aj  bočné a zadné sklá automobilu, umožňuje efekt tvorenia kvapiek (Lotus efekt) a následného odperlovania tekutín a nečistôt z povrchu skla. Zároveň uľahčuje odstraňovanie vtáčích výkalov, hmyzu, ľadu a iných nečistôt na všetkých sklených výplniach auta. Ľahšia údržba autoskla (easy to clean efekt) a budúce čistenie LEN čistou vodou.

Komplet sada obsahuje: čistič, nano,utierku,hubku,konfekciu a návod. Objem jednotlivej sady v popise(Malá sada 20ml vysatčí na 1čelné sklo(2m2) , väčšia sada 100ml postačuje pre 4-5ks čelných skiel, resp.2 kompletné sklenené autovýplne)

Nano autosklo ochrana


Nano vrstvy