Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Nano textil vodný

 
  • 1 z 4
 

Nano textil impregnácia - účinnejší a trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Spomaľuje rýchlosť premočenia ošetrených textílií. Na eko vodnej báze, bez zápachu, bezfarebný.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€11 / ks €21 / ks od €11    
Značka Nanoimpregnácia
Kategória Nanoimpregnácia
 

Nano textil impregnácia - účinnejší a trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Vhodný na viac nasiakavý, citlivý a jemný  textil, nemení farbu a vzhľad textilu, vhodný aj na hodváb.

Popis: 

Hydrofóbny efekt značne redukuje rýchlosť premočenia ošetrených textílií pri pôsobení vody, ako aj rýchlosť opätovného znečistenia napr. bežnými nečistotami, sadzami, kávou alebo obávaným červeným vínom. Po vyschnutí za cca 2-3hod. dosiahnete výnimočnú dlhodobú účinnosť prípravku (silno odpudzuje kvapaliny, vytvára nenasiakavý - hydrofobny povrch + redukcia usádzania nečistôt ) pri textíliách atd

Výhody:

Po ošetrení (nastriekaní,resp.namáčaní ponorom) povrchu materiálu vytvorí voda (tekutiny, aj oleje) na textile kropaje, kvapky  a "odperluje" z povrchu, steká, upravený textil zostáva dlhodobejšie suchý, čistý a priedušný. Textil a nastriekané výrobky sa môžu bežne prať a žehliť.

  • Odpudzuje kvapaliny, víno, kávu atd
  • Nečistoty, mastnotu, soli, kečup, oleje
  • Zabraňuje opätovnému znečisteniu
  • Redukuje tvorbu  škvŕn a poškodzovaniu textilu
  • Predlžuje životnosť výrobkov, odevov, obuvi
  • Nespôsobuje žltnutie  a tuhnutie textilu, vhodný aj na hodváb
  • Vďaka nižšej spotrebe čistiacich prostriedkov tak priamo prispievate k ochrane životného prostredia.
  • Na povrchu látky sa vytvorí efekt lotosového kvetu, perl efekt.
  • odolnosti voči oderom a čistiacim prostriedkom do 12,5 pH dlhodobejšia  v porovnaní s klasickými prípravkami na impregnáciu

 

Použitie::

Na bežný i funčný textil a odevy, obuv, záclony, závesy, obrusy, podložky, plachty, textilné sedačky, autosedačky atd.  Materiál je po ošetrení hebký, poddajný. Bezfarebný prípravok, žiadne  zjasňujúce UV prísady. Impregnácia na textil, kožu je ochranný nanoprípravok, resp. uplatnená technológia nanovrstvy na textil a ostatné bežné textilné materialy. Prípravok  vydrží cca 2-3 prania, potom ho treba jednoducho obnoviť. Nano impregnácia zvyšuje priedušnú vodoodpudivosť vonkajšej vrstvy všetkých vodoodpudivých aj nepremokavých priedušných systémov( vhodná na Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, Entrant®, Gelanots® a pod.) a bežného textilu. Bezpečné je jeho použitie na výrobky s páperovou i syntetickou izolačnou výplňou. 

Spotreba: 30-100ml/1m2. Balenia podla objemu v fľaši s mechanickym rozprašovačom.