Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Nano plast sada

 
  • 1 z 2
 

Nano plast sada - ochráňte si plastové povrchy, produkty z akrylu, ostatných citlivých plastov ako napr.umývadlo, akrylová vaňa, akrylový sprchový kút či vanička, zástena,priezor atd.a uchovajte pôvodný vzhľad predmetov bez ich stáleho čistenia, údržby.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€19,90 / ks €45,50 / ks od €19,90    
Značka Nanotechnologia
Kategória Nano sady, nanopack
 

Ochranný nanoprípravok na plasty prekvapí - trvácny efekt čistoty a dokonajej ochrany povrchu, nečistoty sa "nezažerú" a "nezapečú" do plastu!

Popis: 

Prípravok  znemožňuje  usadzovanie vodného kameňa a iných nečistôt na všetkých plastových povrchoch. Ľahšia budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie LEN oplachom čistou vodou, ochranná vrstva vydrží na povrchu niekoľko mesiacov, až rok!!! Zníženie cyklov údržby, čistenia, menej chemických prípravkov - úspora Vašich nákladov a času!

 Výhody:

  • bez silikónu, vosku a oleja
  • vápenaté usadeniny nevznikajú
  • až o 90% menej čistiacich prostriedkov
  • ochrana povrchu pred "nasávaním" nečistôt
  • silné odpudzovanie vody, nečistôt, mastnoty z povrchu
  • prevencia pred baktériami, riasami a machom
  • zabezpečenie dlhodobej, trvácnej ochrany plastových povrchov
  • minimálna námaha pri čistení a údržbe, úspora nákladov

Použitie::

Ochrana plastových povrchov. Tekutiny a nečistoty nepriľnú k povrchu  ľahko - odperlujú!!! Nečistoty odstránite ľahšie aj pri silnom znečistení opäť len čistou vodou, bez dodatočnej chémie!

Ošetrené plastové plochy majú minimálny kontakt s časticami nečistôt. Prostredníctvom tzv. Lotus efektu (odpudzovania, odperlovania ) sa častice nečistôt, mastnota, vápenaté usadeniny, hrdza, riasy a častice z okolia menej viažu s ošetreným povrchom. Vhodné na bežné  acrylové plastové vane, acryl. umývadlá, sprchové kúty , zásteny, vaničky, všetky bežné plastové povrchy v domacnosti, auto časti – svetlomety atd. Prípravok neobsahuje žiadny vosk, acryl ani silikón ako doteraz používané konkurenčné prípravky. Povrch  ostáva  nelepivý, nemastný , vrstva je funkčná  niekoľko mesiacov,až rokov! Nie je však vhodné na porcelánové povrchy  ani chromové doplnky!

Výdatnosť  100ml sady : 10m2. Sada obsahuje 100ml nano roztok, čistič, konfekcia, návod.  V ponuke aj väčšie balenia. Zvýšená  neprilnavosť  nečistôt, vodného kameňa,  vody na povrchu plastov, udržanie lesku.  Jednoduchá a rýchla aplikácia. Vhodná  do domácnosti, kúpeľne, dielne,firmy, pre automobil, motocykel atd. Nanotechnologia v praxi.