Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Nano mineral dlažba, drevo SW

 
 • 1 z 5
 

Nano mineral plus SW  je účinný nano prípravok na ochranu nasiakavých minerálnych povrchov, vhodný  na vápenno-cementové povrchy, dlažby, kameň, vápenec, pieskovec, pochôdznych plôch, povrchy  z dreva natretého lazúrou, lakom či farbou . Vytvára neviditeľný ochranný film, ktorý dlhodobejšie chráni a udržuje povrch v pôvodnej kondícii, zachováva "zánovný" vzhľad.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
€35,90 / ks €148,90 / ks €269 / ks od €35,90    
Značka Nanoimpregnácia
Kategória Nanoimpregnácia
 

Nano minerál plus – kvalitná trvácnejšia nano ochrana  !!! Prípravok značne redukuje rýchlosť  "zašpinenia, ako aj opätovného znečistenia povrchov  napr. bežnými usadeninami, nečistotami, nánosmi, mastnotou  atd

Popis: 

Prípravok  nano minerál plus - ochrana dlažby,betonu, dreva. Nano-zušľachtenie  je anorganicko-organický ochranný prípravok na báze chemickej nanotechnológie. Nepriľnavé nanokomponenty, ktoré sa sami organizujú a zasieťujú na povrchu, pokryjú povrch neviditeľnou  vrstvou. Nano ochrana je všestranne použiteľný prípravok na nasiakavé, porózne materiály, betón,zámkovú dlažbu,prefabrikáty  atd. ktoré "pomalšie starnú - anti age efekt" a "čistia sa dažďom samé" (napr.s príchodom dažda sa z povrchu vymývajú nečistoty, prach, peľ atd )Chráni lakované aj farbené exterierové drevo.

 

 Výhody:

 • zabrániť hlbkovému nasiakaniu vody, oleja do povrchu  (nie je hydroizolácia!)
 • hlbková penetrácia,vyššia farebná stálosť povrchu
 • zabezpečiť trvácnejšiu ochranu dlažby, betonu, dreva atd 
 • predlžiť životnosť a intervaly údržby, oddialiť "zošednutie povrchu"
 • znížená námaha pri čistení, čistení povrchu
 • nie je ovplyvnená priedušnosť, paropriepustnosť, nelepivý povrch
 • aktívnejšia ochrana, chráni proti budúcemu rastu machu, zelene na fasáde
 • predchádza zvetraniu povrchu , vzniku mikrotrhlín a prasklín
 • nečistoty odstránite ľahšie  z povrchu IBA tlak.vodou bez chémie
 • dlhodobejšie chráni povrch proti nečistotám, tvorbe výkvetov, spevňuje povrch

 Použitie::

Vhodné  na  bežné typy zámkovej dlažby, materiál a výrobky z betónu, savé prírodné kamene ako sú bridlice, pieskovec, sadrovec, terasové podlahy, farbené i lakované drevo atď. Po ošetrení (nastriekaní ) povrchu dochádza k impregnácii, penetrácii do materiálu, voda netvorí  na povrchu kropaje a guličky vody "neperlujú". Povrch zostáva dlhšie  čistý, nestárne, odolný usadeninám aj olejom. Prípravok je priehľadný,  nijak nemení  výrazne vzhľad  povrchu! UV stabilný. Po uschnutí je povrch nelepivý, umožňuje priedušnosť podkladu a zároveň sa zlepšuje proces čistenia, údržby.

Obsah balenia: 1L,5L,10L,20L adt. Výdatnosť 50-80ml/m2  a viac závislá od nasiakavosti. Životnosť ochrany vodorovné povrchy cca 4 roky, zvislé povrchy cca 5-10rokov závislá od intenzity a  zátaže povrchu.