Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Anti-zahmlievanie

 
  • 1 z 3
 

Antizahmlievanie  – prípravok proti zahmlievaniu Antifog. Zahmlievanie povrchu dôsledkom zvýšenej vlhkosti a rozdielu teploty predstavuje v niektorých situáciách zvýšené riziko. 

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
€9,90 / ks €4,90 / ks od €4,90    
Značka Nanotechnologia
Kategória Nano ochrana auto,moto
 

Antizahmlievanie klasik - účinnejší, trvanlivejší antizahmlievací prípravok na báze nanotech! Stačí nanies, vydrží pôsobiť a chrániť rádovo týždne. Proti zahmlievaniu - riešenie pre Váš problém s „rosením „ povrchov. Použitie: v kúpeľni, saunách, zimných záhradách, v automobile atd.  ANTI – ZAHMLIEVANIE je riešenie.

Popis: 

Prípravok "Antizahmlievanie – antifog klasik ". Ošetrené  povrchy ostávajú dlhodobejšie chránené  v  porovnaní s bežnými prípravkami na trhu pri zachovaní požadovaných vlastností. Keď je  vlhkosť vzduchu vysoká, voda kondenzuje na povrchu  a následne steká, či ide o zrkadla v kúpeľni, aute, zimnej záhrade, priezore či saune. Mnohí zotrú túto vodu jednoducho rukou, ale to problém nerieši. To je nielen neefektívne, ale môže navyše zapríčiniť šmuhy a znižuje to viditeľnosť. Zahmlené sklá predstavujú riziko nehody napr. pri jazde autom, ktorému je možné sa vyhnúť použitím nášho antifog systému ochrany proti zahmlievaniu . Zvýšte svoju bezpečnosť!!!  (využitie v kúpeľni, saunách, zimných záhradách, v automobiloch, vitrínach, domácnosti  atd.)

 Výhody:

  • Jasnejší, nerozmazaný pohľad vo vlhkom prostredí v aute, domácnosti, zimné záhrady atd
  • Zabezpečenie trvácnejšej anti-fog ochrany sklenených, plastových povrchov
  • Bez silikónu, vosku a oleja – bez šmúh, bez olesku
  • Až o 90% redukcia zahmlievania povrchov
  • Prevencia pred úrazom v dôsledku zlej viditeľnosti
  • Zlepšenie viditeľnosti v vlhkom prostredí, ostrejší výhľad
  • Nízka spotreba prípravku, vysoká výdatnosť a efektivita

 

Použitie::

Anti zahmlievanie je prípravok určený pre miesta s zvýšenou vlhkosťou, kde zahmlievanie spôsobuje problém či zvýšené riziko úrazu.

Vhodné  a určené pre: zrkadlá a sklené tabule v miestach s vysokou vlhkosťou, skleníky a zimné záhrady, auto sklá od mnohých výrobcov, pre hotely a reštaurácie, pre každú domácnosť, fitnes – štúdiá, vonkajšie a vnútorné  zrkadlá, vitríny, CNC priezory, chladiace a predajné boxy a mnohé iné problematické miesta .

Nevhodné na antireflexné okuliare, ani vysoko zaťažované  povrchy okuliarov pri diving športe. V ponuke pre tieto zaťažované povrchy sú na to určené antifog prípravky:  Antifog antireflex a Antifog sport.

Spotreba: iba 1-2ml/1m2, jednoduchá aplikácia na povrch.