Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Čistič TipTop12 koncentrát

 
Akcia Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Čistič TipTop Raz Dva je unikátny ekologický  čisto prírodný, 100% bioodbúrateľný, zdraviu neškodný, mimoriadne inovatívny prípravok v BIO kvalite na EU trhu. Určený je  na účinné vyčistenie, odmastenie rôznych typov povrchov v jednom jedinom pracovnom kroku!

Vykonajte tri kroky(čistenie,odmastenie,dezinfekcia) s jediným príprvkom TipTop naraz !!! Šetrite čas, prácu aj peniaze.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
€9,90 / ks €14,90 / ks €98,90 / ks od €9,90    
Značka čistič
Kategória Čistič-cleaner
 

Popis: Cielene vyvinutý v biokvalite pre ekologické,  jednoduché čistenie ťažko čistiteľných povrchov BEZ poškodenia, bez naleptania podkladu 

Výhody:

  • absolútne EKOlogický, neobsahuje žiadne symboly, netreba používať pracovné odevy
  • zdraviu neškodný,  bioodbúraťeľný 100%, odstraňuje mastnotu, nánosy, usadeniny, škvrny z ovocných štiav, vína atd
  • unikátny, jedinečný čistič v EU. Vyčistí. Odmastí. Dezinfikuje - všetko v jednom kroku naraz.
  • efektívne jednokrokové , hygienické, antibakteriálne čistenie kúpelne, verejných priestorov, prevádzok, kuchyne adt
  • nezatažuje životné prostredie, eco friendly, neobsahuje žiadne  agresívne zložky
  • obsahuje špeciálnu čistiacu formulu na prírodnej báze, bez fosfátov, bez formaldehydov, EDTA
  • údržba  povrchu bazénov, nemocníc,  stravovacích zariadení, čistenie špár na podlahe, penzionov, domovu pre seniorov, plochy pre manipuláciu s potravinami, ideálny pre domácnosti i priemysel
  • jednoduchšia budúca  údržba a  trvácnejšie zachovanie hygieny bez agresívnej chémie
  • ekologický, efektívny, ekonomický v spotrebe, dodávaný ako koncentrát

 

 Použitie::

Vysoko ekologický,nehorľavý, netoxický, účinný koncentrát  na odstránenie nečistôt ,mastnoty  z bežných povrchov  ako  podlahy, kov, sklo, plast, kameň, beton.plôch  atd. Nenarušuje povrch, neleptá, čistí hlbkovo.Určený pre domácnosti, priemyselné čistenie, umývanie strojov , čistenie v objektoch bio výroby – farmy, stajne atd. Ideálny na čistenie a umývanie v kuchyniach, potravinárskej výrobe, wellness, nemocniciach, školách atd. Vhodný na povrchy dlažba, keramiku, kov, sklo, nerez, plast, drevo atd 

Návod: TipTop12 sa dodáva z ekonomického a ekologického hľadiska v forme hustejšieho koncentrátu. Je riediteľný demineral.vodou v odporúčaných pomeroch.Nečistoty vopred mechanicky odstrániť. Naniesť, rozotrieť na povrch a nechať 30sek. pôsobiť. Po vyčistení povrch bežne opláchnuť čistou vodou.Postup opakovať do požadovaného stupňa čistoty povrchu.

Riedenie koncentrátu: Podľa stupňa, intenzity znečistenia. Prípravok riedime demineralizovanou, destilovanou alebo prevarenou (nie horúcou) vodou v pomere 1:5 až 1:10 podľa stavu povrchu. Ekologický a ekonomicky výhodný čistič, ktorý nesmie u Vás v domácnosti  chýbať pri bežnej hygiene a čistení. Eko, 100% biodegradovateľný!!!

Sme členmi Antischmutz kampane.  Z uvedeného 1L získate  efektívny objem 5-10L kvalitného ekologického čistiaceho roztoku.