Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Čistič dlazby, povlaku C300

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Čistič dlažby C300 poskytuje efektívne čistenie dlažby, odstránenie biologických nečistôt, bežných usadenín, dlhodobých usadenín. Efektívne čistí zažraté nečistoty, staršie nánosy a povlaky ( prachové usadeniny, mastnotu, atď ) z dlažby, podlahy atd

Čistič bol cielene  vyvinutý pre rýchle a jednoduché vyčistenie dlažby, podlahy, betónov, kameňa, žuly a ostatných veľmi zle čistiteľných povrchov BEZ poškodenia podkladu.

 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€11,90 / ks €52,90 / ks od €11,90    
Značka čistič
Kategória Čistič-cleaner
 

Popis: 

Účinný  čistič podlahy, zámkovej dlažby, fasády, kameňa, betónu, tehly  atd .  Unikátne vlastnosti prípravku, bol vyvinutý ako nie abrazívny a extra silný- rýchly čistič viac znečistených povrchov, dlažieb i fasád. Prípravok je určený pre ručné, nízko i vysokotlakové umývanie.  

 Výhody:

  • V jedinom úkone veľmi odstraňuje nečistoty, čistí, renovuje podklad
  •  Odstraňuje stmavnutie povrchu, čistí do hĺbky, prípravok nenarušuje povrch
  • znižuje spotrebu, zvyšuje efektivitu čistenia, nespôsobuje povrchovú degradáciu podkladu ani farieb 
  • prípravok  nahrádza mechanické čistenie ako je ihličkovanie, pieskovanie, tryskanie suchým ľadom , brúsenie, umývanie abrazívnymi čističmi , ktoré poškodzujú povrch .
  • po vyčistení odporúčame naniesť povrch nano prípravkami

 

Použitie::

Určený pre bežný povrch ako betónová, či zámková dlažba, kameň, obkladové či lícové tehly, pásiky, dlažba, fasáda, beton. prefabrikáty  atd. Pred aplikáciou odporúčame odstrániť voľné nečistoty z povrchu ( výrazne znížime spotrebu čističa). Povrch pred samotným čistením dostatočne navlhčite vodou .

Spôsob aplikácie:  čistič môžeme pririediť 1:1 ( 1 liter vody : 1 liter Cleaner C300 ) s čistou vodou. Zriedenie  prípravku  je v závislé na hrúbke a množstve  usadenín a nečistôt, ktoré majú byť z povrchu odstránené . Pre zvýšenie účinnosti  odporúčame čistiť s teplou vodou . Zvýšime čistiaci a odmasťovací  efekt samotného prípravku . Prípravok nanášajte rovnomerne v dostatočnom množstve podľa nasiakavosti povrchu. Možné nanášať natieraním, valčekovaním, striekaním alebo strojovo. Naneste na povrch a nechajte pôsobiť cca 1-5 minút .  V prípade potreby postup opakujte do požadovanej úrovne čistoty. Odporúčame prípravok používať pri teplote vzduchu a materiálu najlepšie od +10 do 30 ° C. Vzhľadom k širokej škále povrchov, pred vlastnou aplikáciou  odporúčame vykonať TEST na zlučiteľnosť. Zvyšky čističa z povrchu odporúčame dôkladne odstrániť- opláchnuť najlepšie tlakovou vodou.

Po vyčistení  podlahy, dlažby, fasády, omietky atd je  odporúčaná povrchová ochranná nano impregnácia Nano Mineral.