Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Čistič nerez antikalk 310

 
  • 1 z 2
 

Odstraňovač nánosov a nečistôt, vodného kameňa, oxidácie z nerezových kovových a AL povrchov. Efektívne vyčistenie bez poškodnia podkladu, odstraňovanie minerálnych usadenín, vodného kameňa, oxidáciie, priemyselného prachu zo všetkých umývateľných povrchov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€9,90 / ks €41 / ks od €9,90    
Značka čistič
Kategória Čistič-cleaner
 

Čistič na nerez 310 je nehorľavý, netoxický,  bez zápachový , extra silný čistič určený pre použitie nielen v domácnosti (vodovodné batérie, nerezové, pochromované časti nábytku či vybavenia,  plochy, držiaky, výpuste, perlator, zásteny ) a pod . Vdaka profi kvalite a účinku  nájde uplatnenie aj pri čistení nerez.povrchov v zásobníkoch vôd a vykurovacích systémoch ( armatúry , rozvody ) , výmenníkových staniciach, chladiacich vežiach, tankoch a nádržiach vôd, kúpeľoch, kolonádach, úpravniach vôd, bazénoch, hoteloch , verejných priestoroch a v technických službách, v poľnohospodárstve atd. 

Hlavná výhoda : využitie na povrchoch, kde nie je možné použiť bežné kyslé čističe z dôvodu poškodenia  povrchu nerezovej ocele, kovu  a hliníka- riešením je práve čistič nánosov 310 

Výhody: 

  • nenarušuje, neleptá nerezový podklad ako bežné čističe
  • odstraňuje rýchlo a efektívne vápenaté usadeniny, kalk z nerez a kov. povrchov
  • bez obsahu chloru či bez agresívnych kyselín
  • na vodnej báze, eko faktor, bezpečný na použitie pre citlivé kovové povrchy

 

Využitie:  Čistič nánosov a vodného kameňa 310 efektívne a účinne bez poškodenia podkladu odstraňuje vodný kameň, zoxidované povrchy kovov,  zbytky agresívnych nečistôt atd. Alkalický koncentrát. Čistí povrchy citlivo a účinne bez obsahu chlóru a bez špeciálnych  kyselín.