Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

SuperCor na mazanie

 
  • 1 z 2
 

Supercor, jeho špičkové čistiace, mazacie,konzervačné,uvoľnovacie, čiže viacúčelové vlastnosti ho určujú pre profi použitie nie len v priemysle, ale aj pre každodenné použitie pre odborníkov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Na dotaz
Variant
€34,50 / ks €10,90 / ks od €10,90    
Značka Nanotechnologia
Kategória Ostatne
 

Supercor je špičkový mazací, konzervačný, čistiaci, uvoľňovací multifunkčný olej

Kvapalina nízkej viskozity, ktorá sa skladá zo zmesi kvapalných uhľovodíkov, protikoróznych inhibítorov a iných aditív. Prípravok je určený na ošetrenie výrobkov zo železných kovov. Plní rad  viacerych funkcií súčasne, odmasťuje, čistí, odstraňuje koróziu a zároveň konzervuje. Má veľmi dobré mazacie a čistiace vlastnosti, vysokú vzlínavosť, výborne preniká i do malých medzier, ako sú napríklad závity skrutkových spojení. Narúša a rozpúšťa koróziu, maže a konzervuje. Používa sa tam, kde je potrebné chrániť povrch kovu pred vznikom alebo rozširovaním už vzniknutej korózie. Odmasťuje a zmýva predchádzajúce vrstvy mazadiel, zvyšky obrábacích kvapalín a iných nečistôt. Súčasne vytvára novú protikoróznu vrstvu, ktorá má klzné vlastnosti. Prípravok je možné použiť aj na mazanie vysoko záťažových ložísk. Schopnosť vzlínať a narušovať koróziu sa uplatní  predovšetkým pre uvoľňovanie skrutkových spojení, kĺbov, pántov a pod. Prostriedok zasychá iba čiastočne, takže po aplikácii zvyšuje svoju viskozitu.Prípravok je vhodný pre súkromné i profesionálne využitie.

Výhody:

✓ Jednoduchá aplikácia a vysoká stabilizačná účinnosť

✓ Odmasťuje, čistí, odstraňuje koróziu a dlhodobo konzervuje

Uvoľňuje stuhnuté spojenia, uvoľnuje závity

Výborne preniká aj do malých medzier

✓ Vhodný pre rezanie závitov a vŕtanie otvorov do železných materiálov

✓ Neobsahuje teflón ani silikónové mazivá

✓ Nízka spotreba cca 30 ml na 1m2

✓ Dlhodobá účinnosť a antikorozna ochrana kovu

✓ Možno vo väčšine prípadov ľubovoľne kombinovať s prevádzkovými olejmi, vazelínami aj inými konzervačnými olejovými prostriedkami

Využitie:

✓Domácnosť (záhradná technika, zámky dverí, pánty, mazanie pohyblivých častí atd )

✓ Medzioperačná a expedičná konzervácia železných kovov

✓ Preprava a skladovanie

✓ Strojárstvo a energetika

✓ Údržba a servis dopravných prostriedkov (osobné a nákladné automobily, motocykle, bicykle a lode)

✓ Armádne a policajné zložky

 

Supercor je  prípravok novej generácie, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre suché mazanie. Je najvyššou možnou ochranou proti opotrebovaniu, nečistotám a vlhkosti (vrátane slanej vody). Na povrchu zároveň vzniká ultra tenká mikro vrstva obsahujúca mazacie zložky, inhibítory korózie a antiadhézne prostriedky. Nová technológia tixotropného mazania zaisťuje maximálne zníženie trenia medzi pohyblivými časťami. Povrchový mikrofilm odpudzuje nečistoty, prach a vodu.

Spôsob aplikácie: možno aplikovať natieraním, za pomoci valčeka alebo tampónu, vzduchovým či bez-vzduchovým striekaním alebo priamo ponorom výrobkov do kúpeľa. Prípravok možno vo väčšine prípadov ľubovoľne kombinovať s prevádzkovými olejmi, vazelínami aj inými konzervačnými olejovými prostriedkami