Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Čistič proti zeleným riasám, biofilmu AC800

 
  • 1 z 3
 

Potrebujete efektívne odstrániť "zelený povlak, biofilm " z Vašej omietky, strechy či múriku bez poškodenia podkladu? Riešením je AquaCleaner C800 , ktorý bol vyvinutý na rýchle a jednoduché vyčistenie fasád, omietok, betónu, kameňa, žuly, striech, múrikov, plotov a ostatných ťažko čistiteľných povrchov od machu, rias a iných biologických nečistôt.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€9,50 / ks €45 / ks od €9,50    
Značka čistič
Kategória Odstranenie zeleného biofilmu
 

Čistič fasády a odstraňovač zeleného povlaku

Ak hľadáte účinný čistič “ zelenej” fasády, bio povlaku z povrchu betóna, kameňa bez poškodnia podkladu? Čistič AC 800 je riešením. Je špecificky vyvinutý ako čistiaci prípravok určený pre minerálne povrchy  silne znečistené organickými nečistotami-biofilmom, zelenými riasami, machmi, lišajníkmi, sinicami. Rýchlo a efektívne vyčisti a zároveň sanovuje povrch. Určený pre vonkajšie a vnútorne použitie pre povrchy ako  betón, umelý a prírodný kameň, vhodný pre omietky, fasády, lícové tehly atď . AC800  slúži zároveň ako prevencia proti budúcemu vzniku a šíreniu  biologických nečistôt, povlaku-zeleného biofilmu.

ČISTIČ  ORGANICKÝCH NEČISTÔT (RIASY, MACHY, SINICE, ZELENÝ BIOFILM) 

AquaCleaner AC800  je rýchly. Vyčistí silne znečistené povrchy, vyrazná redukcia organických nečistôt. Prípravok je určený na ručné, nízko aj vysokotlakové umývanie. V jednom úkone čistí a zároveň bez naleptania a poškodenia podkladu renovuje povrch. Nespôsobuje  farebnú ani povrchovú degradáciu podkladu!  AquaCleaner C800 nahrádza mechanické čistenie, ktoré poškodzuje povrch. Chemicky nenarúša povrch v porovnaní s konkurenčnými čističmi, je na vodnej báze!!!

Príprava podkladu
Pred aplikáciou odporúčame odstrániť voľne nečistoty z povrchu (tým výrazne znížime spotrebu). Povrch pred samotným čistením navlhčite. Pri odstraňovaní machov, nastriekajte priamo na mach a nechajte uschnúť.

Spôsob aplikácie
AquaCleaner C800 je už pripravený k priamemu použitiu. Pre zvýšenie účinnosti odporúčame čistiť teplou vodou. Zvýšime čistiacu vlastnosť samotného prípravku. Prípravok nanášajte rovnomerne v dostatočnom množstve podľa savosti povrchu. Môžete nanášať natieraním, valčekom, striekaním alebo strojovo. Naneste na materiál a nechajte uschnúť. Pri citlivých povrchoch je následne  nutné zvyšky čističa z povrchu dôkladne umyť, najlepšie tlakovým čistením! V prípade potreby postup opakujte. Odporúčame prípravok používať pri teplote vzduchu a materiálu, najlepšie od +15 do +30°C. Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred samotnou aplikáciou spraviť TEST na zlučiteľnosť povrchovej úpravy.

 Na vyčistený podklad odporúčame naniesť preventívnu  ochrannú nano vrstvu, kde sa vytvorí ultra tenká hydrofóbna vrstva proti následnému budúcemu znečisteniu, znížite následné usadzovanie povlakov a nečistôt.