Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Nano hubka 2ks +2 ks gratis

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Nano špongia, nano hubka. Jednoduchý produkt s jednoduchým prakticým použitím. Navlhčíte, Vyčistíte! Hotovo! Nano hubka - novinka z inovatívneho materiálu predstavuje “ malú” revolúciu v upratovaní. Nová generácia nano hubiek je vybavená skutočne dokonale v boji proti špine. Dokáže “pohltiť špinu a nečistoty “bez potreby použitia čistiacich prípravkov. Nano Hubka vyčistí väčšinu nevzhľadných škvŕn a šmúh rýchlo a efektívne. 

Dostupnosť Skladom
€3,50 / ks    
Značka Nanotechnologia
Kategória Ostatne
 

Bez čistiacich prostriedkov, bez použitia špecialnych pomôcok. Poradí si tiež s šmuhami na drevách, plaste, autách, vyčistí aj maľby Vašich detí z nábytku, stien atd. pod ... Použitie je jednoduché a rýchle, stačí hubku navlhčiť a zotrieť s ňou požadovanú šmuhu alebo škvrnu. Na hubku sa pritom nepridáva žiadny čistiaci prostriedok. Nano Hubka má totiž špeciálnu pórovité zloženie, ktoré danú škvrnu postupne zotrie a pritom hlbkovo nepoškodzuje čistený povrch. 

 

Využitie:  je bežné ako v každodennom živote, v firme, v kancelárii, v dielni, v priemysle (autoservis, inštalatérstvo, remeselníci a pod ...) Vyskúšajte a uvidíte, že budete milo prekvapení. Vhodná na čistenie dlažby, obkladu, skla, kovu, parkiet, radiátorov, záhradného nábytku, rámov okien z plastu aj dreva, kožených poťahov, žalúzií, topánok, šmúh od podrážok topánok, odtlačkov prstov, tiež nerezových povrchov, fľakov zo šporákov, zaschnutého tuku, počmáraných stien, interiérov áut, kožených poťahov, šmúh od podrážok topánok, odtlačkov prstov, tiež nerezových povrchov, fľakov zo šporákov, zaschnutého tuku, povrchového vodného kameňa z vodovodných batérií, fľaky od tonerov či pečiatok, exterieru,interiéru doprev.prostriedkov  atď. .. .

V Kuchyni: Čistenie zvyškov zo sporáka, povrch či vnútro mikrovlnnej rúry, nečistoty na kuchynskej linke, obkladačky, na hrnce či kuch.náradie, dlažba  atd

V kúpeľni: hravo si poradí s nečistotami v kúpeľní,  kde vyčistí držiaky, batérie, dlažbu, parapety, madlá, vypínače, vaňu.

Dopravné prostriedky: úchyty dverí, čalúnenie či obloženie, držiaky či palubná doska, bočné stĺpiky - to všetko bude čistejšie a bez povlaku nečistôt . Nano hrúbka vyčistí ráfky,  kolesa bicyklov, motocykov, odstraňuje asfalt i permanentne liehový popisovače, vhodná na staršie “zažraté “nečistoty v interiéri i exteriéri.

Každý deň prichádzame na nové použitie tejto hubky v domácnosti! Hubku nie je vhodné používať na vysoko lesklé citlivé povrchy, pretože hrozí jemné poškriabanie povrchu, je vhoné najprv vyskúšať na malom skrytom mieste, či hubka daný povrch nepoškodzuje. Melamínová nano hubka je naozaj úžasná a môžeme ju len odporučiť! Umývanie a čistenie hubky je jednoduché, len túto nano hubku opláchnite pod vodou a naplocho zatlačte pre vyžmýkaniu, špongiu nestláčajte ani inak nedeformujte pri žmýkaní a nechajte ju samovoľne vyschnúť.

 Uvedená cena je za pár, čiže 2ks+2ks grátis= 4ks :-)