Nanotechnológia - Nano produkty, nano impregnácie a nanoprípravky od r.2006 na Nanotechnologia.sk

Nano deo antizápach

 
 

Nano deo - neutralizátor zápachu s okamžitým fresch a antiodor efektom, ktorý neprekrýva pachy, ale ich aktívne rozkladá a neutralizuje.

Dostupnosť Skladom
Variant
€7,90 / ks    
Kategória Dezinfekcia
 

Popis: 

Nano deo  AntiOdor  nebol vytvorený za účelom zápach iba prekrývať, ale zničiť ho rozložením (disociáciou) konkrétnych molekúl pachu,  následným zabalením (izolovaním, naviazaním na molekuly),   ktorým následne  nedovolí  prestupovať priestorom a úplne ich rozloží. Po rozložení molekúl pachu nastupuje príjemná „neidentifikovateľná“ stabilná vôňa, ktorá  navodzuje  pocit čistého prostredia s vynikajúcou dlhodobou účinnosťou aj v ťažkých prípadoch (poľnohospodárske objekty, maštale, pivnice, pracovné šatne, nočné bary atd). Týmto aktívnym prístupom  sa výrazne odlišuje  od stávajúcich  produktov na trhu, ktoré iba“ prekrývajú“  zápach.

 Výhody:

  •  Dlhodobejšia antipachová ochrana
  • Neprekrýva, aktívne rozkladá a neutralizuje
  • pocit sviežosti a okamžitý fresch a deo efekt
  • rozkladá nikotínový zápach a dym, rýchly účinok
  • absolútne bezpečný prípravok, jednoduchá a ľahká aplikácia

 

Použitie::

Hlavná oblasť použitia je na neutralizáciu výrazných  pachov a osvieženie  priemyslových výrobných, skladových  priestorov, aquaparkov, wellness a športových zariadení, vstupných a prevádzkových  hál, hotelov, reštaurácii,barov, toaliet, šatní, prezliekarní, pivníc, kuchyne, vývarovní, zdravotníctva, sanitárnych zariadení,  do obuvi, v potravinárstve, verejných priestoroch, domácností, fajčiarskych priestorov, do automobilov  a ďalších miest, kde je veľký pohyb osôb a je potreba udržiavať  čisté a hlavne „ svieže fresch “ prostredie  BEZ nepríjemných biopachov. Ďalšia oblasť použitia  je odstránenie zápachu po hospodárskych i domácich zvieratách.