Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Envirox-aditivum do nafty

Neohodnotené
 
 

Nano aditívum do nafty Envirox = úspora spotreby nafty + zlepšenie dôležitých parametrov palivového systému.

Dostupnosť Zvoľte variant Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Variant
€39,90 / ks €59 / ks €111 / ks €425 / ks od €39,90    
Kategória Ostatne
 

Popis: 

Nano aditívum do nafty Envirox. Využitím moderných nanotechnologických postupov bol vyrobený v takej  tekutej forme, ktorú je možné pridávať priamo do paliva. Extrémne nízke dávkovanie- 1balenie 500ml s praktickým dávkovačom- nedávkujte  už bežné 200-300ml-trové množstvá bežných aditív-  použite účinné Envirox aditívum v objeme len cca 20ml do 70L paliva!!!

 Výhody:

  • s aditívom do nafty znížite spotrebu paliva o 5-12%
  • zníženie emisí NOx až o 14%
  • predlženie životnosti vstrekovacích  trysiek
  • zníženie hlučnosti a zlepšenie chodu motora
  • oxid céru modifikuje proces horenia tak, že z každého cyklu sa získa viac výkonu
  • oxid céru znižuje teplotu, pri ktorej dochádza k zlepšeniu čistenia motora pri dosiahnutí optimálneho pracovného výkonu - čistejší spaľovací priestor

 Použitie::

Aditívum do nafty. Pri používaní aditiva Envirox™ nie je potreba žiadnej ďalšej prísady alebo modifikácie do paliva.  V komerčnom testovacom procese prekázal 5 – 12 % úsporu paliva. Materiál je klasifikovaný ako materiál, ktorý nie je nebezpečný pre cestnú prepravu a manipulácia je rovnaká ako u štandardného naftového paliva. Aditivum podporuje dlhšie a kompletnejšie horenie, prináša poznateľnú úsporu spotreby, znižuje emisie.

Prípravok sa pridáva do dieslovej nádrže v pomere 1:4000 (napr.10ml na 40L nafty). Aditívum do nafty Envirox je možné výhradne zakúpiť v SR. Pre väčšie dopravné spoločnosti poskytujeme zdarma
konzultácie, projekt a vypracovanie prezentačného, kalkulačného  návrhu. Kontaktujte nás, ušetríte.


Obsah balenia: 500ml s dávkovačom, davkovanie 1:4000, balenie na 20 plných nádrží. Pri najmenšom bal.250ml výdatnosť 10 plných nádrží!