Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Čistič filtra DPF envirox

Neohodnotené
 
 

Aditívum DPF čistič je unikátny prípravok s čistiacim účinkom. Vhodné pre všetky bežné naftové agregáty, čistí už upchaté DPF filtre, taktiež vhodný ako prevencia zanesenia DPF filtra.

Dostupnosť Zvoľte variant Na dotaz Na dotaz
Variant
€54 / ks €95 / ks od €54    
Kategória Ostatne
 

Popis produktu

Odporúčaný na vyčistenie, ale aj prevenciu pred upchatím DPF filtra. Čistič filtra pevných častíc DPF Envirox je vysokovýkonný čistič. Ide o špeciálne dieselové aditívum, ktoré sa používa ako pomoc pri regenerácii systému filtra pevných častíc. Použitie prípravku je pri nízkej koncentrácii dávkovania 1:2000 unikátne a ide o jeden z najekonomickejších spôsobov čistenia i preventívnej ochrany filtra pevných častíc!

Výhody produktu 

  • riešenie pre už "svietiacu" kontrolku DPF, taktiež aj výborná prevencia
  • žiadna montáž a demontáž filtra v servise, žiadne státie počas čistenia 
  • dolejete do nádrže a jazdíte pri zýšených otáčkach zopár KM
  • čistič je vhodný pre všetky dieselové motory s dpf,  ľahko miešateľný s naftou
  • žiadne problémy, žiadne formovanie druhotných emisií v systéme
  • prípravok sa jednoducho používa doliatím do nádrže
  • vyššia efektivita, čistota filtra, spoľahlivosť 

     

Čistič DPF Envirox je založený na princípe katalyzátora rozpusteného v palive, ktorý napomáha spaľovaniu častíc sadzi, zachytených v filtry. Pomáha a rieši problémy s upchávaním DPF filtra, pri znížení výkonnosti motoru a následne drahej  výmeny, návštevy v autoservise.

Jednoduchá aplikácia: Prípravok pridajte do palivovej nádrže pred natankovaním v odporúčanom pomere iba 1:2000. Produkt je vhodný pre všetky automobily s DPF filtrom a nezáleží o akú značku ide, v akom roku bolo auto vyrobené a aký typ filtra má namontovaný. 

Pre prevenciu: Dávkujte v pomere 1:2000 - jednu plnú dávku (25 ml) vlejte do palivovej nádrže a doplňte s 50 litrov motorovej nafty. Pre udržanie efektu je dôležité opakované použitie v intervale podľa prevádzkových podmienok (v meste a na krátke trasy jedna dávka na 2-3 nádrž).

Prípravok je dodávaný  s dávkovačom, používajte podľa priloženého návodu na obale.