Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano autolak profi sada

Neohodnotené
 
 

Nano autolak profi - ochranný nanoprípravok prekvapí - trvácny efekt čistoty a ľahšej údržby povrchu! Budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie autolaku bude spočívať v oplachu LEN čistou vodou, nanovrstva vydrží na povrchu laku rok!!!

Dostupnosť Skladom
€59 / ks    
Kategória Nano sady, nanopack
 

Popis: 

Nano autolak sada je inovatívny prípravok, vďaka ktorému bežné nečistoty nepriľnú  k povrchu laku - odperlujú!!! Odstránite ich ľahšie aj pri silnom znečistení opäť len čistou vodou, bez dodatočnej chémie!  Usádzanie nečistôt a hmyzu na povrchu laku sa vysoko redukuje nanesením nanovrstvy, ktorá sa zabuduje do autolaku, vytvrdí povrch a ošetrený lak je možné veľmi ľahko čistiť IBA čistou tlakovou  vodou.

 Výhody:

  •     UV-stabilné
  •     oveľa menej čistenia
  •     BEZ silikónu, vosku, teflonu, oleja
  •     "mapy" na povrchu  laku nevznikajú
  •     až o 90% menej čistiacich, leštiacich  prostriedkov
  •     sťažuje usádzanie nečistôt , silná redukcia času údržby, čistenia až o 90%

 Použitie::

Nano úprava laku má veľmi dobrú odolnosť proti kyslým a alkalickým zlúčeninám, rozpúšťadlám, vtáčím výkalom a organic.nečistotám. Získate dokonalý povrch s trvácnym leskom. Autolak zostáva chránený nanovrstvou min.po dobu 1 roka!!! Povrch bez poškodenia je takmer bez údržbový.

Silno sa redukuje používanie čistiacich, leštiacich prostriedkov, ktoré už nanajbližší rok nepotrebujete, ušetríte za autochémiu. Obsah balenia: 1ks Čistič , 1ks Zušľachťovač K1, 1ks Zušľachťovač K2 , 1ks Zmiešavacia nádoba, Nanohubka, Utierka, 1pár Rukavice gumové, 1ks Návod na použitie. 

VIDEO PREZENTACIA - NANO AUTOLAK PROFI SADA

VIDEO PREZENTACIA - NANO AUTOLAK PROFI SADA