Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Umyvanie bez vody nanopure

Neohodnotené
 
 

Umývanie bez vody-NanoPure- prípravok určený pre efektívne „umývanie“, čistenie a konzerváciu povrchov bez nutnosti použitia vody. Rýchlo umyje, bez vody, s vysokým leskom.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€15,90 / ks €79,80 / ks od €15,90    
Kategória Nano impregnacie
 

Popis: 

Prípravok Umývanie bez vody - NanoPure je revolučný prípravok na báze  nanočastic, ktorý v jednom kroku umyje, vyčistí, regeneruje a zároveň impregnuje povrch napr. dopravných prostriedkov, nerezových i  lakovaných povrchov. Ošetrený povrch vytvára ,,samočistiaci , tzv. hydrofóbny Lotus  efekt  a chráni ošetrený povrch dlhodobejšie od  špiny a iného znečistenia. Vďaka antistatickému účinku výrazne odpudzuje prachové častice a uľahčuje následné  budúce čistenie. V interiéri a exteriéri  nahrádza  bežné voskové, leštiace, silikónové  prípravky. Povrch po vyčistení  ostáva čistý, príjemne lesklý- ne lepivý, fantasticky voňavý. Umývanie bez vody-NanoPure patrí medzi najšetrnejší a vysoko ekologický produkt na našom trhu. 

Výhody:

  • Vysoko účinný čistič a ochrana v jednom, obnovuje a zároveň rozjasňuje povrch materiálov
  • Eko prípravok - použitie pre interiér i exteriér ,príjemná vôňa
  • Kvapalina biologicky odbúrateľná a bezpečná, neobsahuje žiadne nebezpečné látky ani varovné symboly
  • Ošetrený povrch je antistatický, vysoko lesklý, neleplivý
  •  chráni pred usadzovaním  prachu a rôznych  nečistôt, uľahčuje následné čistenie povrchu
  • Šetrí čas a námahu pri umývaní, predlžuje  cyklus čistenia povrchu
  • Cenovo výhodné balenie, šetrí spotrebu vody a tým chráni životné prostredie.

 

Použitie::

Vhodné do každej domácnosti ,dielne, firmy, garáže ...kde len chcete.. Na Vaše auto, veterán, pre reprezentatívne firemné vozy, taxislužby, na lakované, plastové či nerezové plochy. Nevhodné na gumu, drevo a savé povrchy.

Obratom ruky vyčistíte  povrch.... bez vody, agresívnych čistiacich prostriedkov,  peny, leštidiel atd. Zvlášť  tmavé  povrchy sa vyčistia, zvýraznia a bez zvyškov  budú ako po vyleštení  dlhodobo konzervované. Nečistotám sa zabráni priľnúť a naviazať pevnú väzbu na povrch. Vďaka vytvorenej  krycej vrstve  budú  odpudzované a ľahko odstrániteľné čistou vodou, pomocou papierovej či mikrofázovej utierky . Dosiahnete dlhodobejšiu čistotu a   lesk bez škrabania ,brúsenia a leštenia!!!

Ľahké  nanášanie ako 1-2-3( použitie a údržba povrchov: Pred použitím výdatne cca 30sekúnd pretrepať.)

Krok1: nastriekať alebo naniesť na  povrch  primerané množstvo podľa potreby a vytvoriť  dokonale  rovnomerne pokrytú vrstvu

Krok 2:Zľahka pretrieť handričkou  resp. papier. utierkou a rovnomerne rozotrieť

Krok 3: zľahka doleštiť. Hotovo!.