Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano impregnacie , Strana 2

 
5
508 15508

Stránka 2 z 2 - 24 položiek celkom

nano4home
Sada nano4home
Nano4home je sada v darčekovom balení určená pre tých, ktorým záleží na vzhľade, trvácnejšej čistote a ľahšej údržbe povrchov v domácnosti, kúpeľni či kuchyni.
€19,90
Skladom
   
nano mineral 14
Nano mineral fasada omietka
Nano mineral fasáda, omietka je účinnejší, trvanlivejší nano prípravok na ochranu fasád, omietok a zvislých plôch. Vytvára neviditeľný, ochranný nano film, nanvrstvu, ktorá dlhodobejšie chráni a udržuje povrch v dokonalej kondícii.
od €21,90
Skladom
Detail
Nano metal sada
Nano metal sada
Nano metal-ochraňuje dlhodobo ošetrené povrchy voči bežným nečistotám (nečistoty sú silno odpudzované), hlavne proti mastnote , zabezpečí dokonalý vzhľad a trvácnejší lesk povrchu.
od €22
Skladom
Detail
Nano mineral plus dlažba
Nano mineral plus dlažba
Nano mineral plus je účinný nano prípravok na ochranu dlažby a pochôdznych plôch. Vytvára neviditeľný ochranný film, ktorý dlhodobo chráni a udržuje dlažbu v pôvodnej kondícii, zachováva "zánovný" vzhľad.
od €25,90
Skladom
Detail
nano disky sada 22
Nano disky sada
Nano sada na disky. Čisté disky- nano protection – ochranný prípravok na ochranu povrchu pre auto disky. Sada neobsahuje  agresívne čističe, bez kyselín vyčistí povrch disku, žiadny vosk, žiadny acryl ani silikón, iba vysoký lesk a trvácnejšia  ochrana diskov. Na dlho.
€29
Skladom
   
Nano solarenergy TIO2 sada
Nano solarenergy TIO2 sada
Nano solarenergy TIO2 sada. Ochráňte si povrch FV panelov trvácnou nanovrstvou. Panel ostáva dlhodobejšie čistý a zachováva si dlhšie pôvodné parametre, energetickú výkonnosť !
od €29
Skladom
Detail
tekuta plachta heatsavr 18
Tekuta plachta heatsavr
Tekutá plachta-heatsavr. Efektívnejšie vykurovanie bazéna - udržanie tepla a energie v bazéne je zmyslom a poslaním produktu Heatsavr. Tekuté zastrešenie bazéna - tzv.tekutá plachta v forme tekutiny. Zníženie nákladov za vyhrievanie bazéna o 30 až 50%.
€35
Na dotaz
   
nano solarenergy sio2 sada 26
Nano solarenergy SIO2 sada
Nano solarenergy SIO2 sada. Ochráňte si povrch FV panelov trvácnou hydrofobnou nanovrstvou. Panel ostáva dlhodobejšie čistý a zachováva si dlhšie pôvodné parametre, energetickú výkonnosť !
od €36
Skladom
Detail
protismyk antislip 29
Protismyk antislip home
Protišmykový náter-antislip home. Vodný nano-prípravok na keramické povrchy s funkciou proti sklzu, pošmyknutiu na mokrých plochách určený na menej zatažovaný povrch.
od €39
Skladom
Detail
Nano antigraffiti
Nano antigraffiti
Antigarffiti - ochrana povrchu pred graffiti a sprejermi. Prípravok Antigraffiti je založený na vodnej báze, znamená, že nepotrebujete špeciálny ochranný odev alebo zariadenie na dýchanie počas natierania.
od €41
Skladom
Detail
Home protect antiplesen
Home protect antiplesen
Redukcia tvorby plesní. Nano home protect proti plesniam zabráni preniknúť plesni, hubám, baktériám atd vďaka vytvorenej zosietovanej nanoštruktúre na povrchu napr. omietky, steny, betónu, tehly atd). Bez vône chlóru a bez zápachu!
od €42
Na dotaz
Detail
nano autolak profi 21
Nano autolak profi sada
Nano autolak profi - ochranný nanoprípravok prekvapí - trvácny efekt čistoty a ľahšej údržby povrchu! Budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie autolaku bude spočívať v oplachu LEN čistou vodou, nanovrstva vydrží na povrchu laku rok!!!
€59
Skladom
   

Stránka 2 z 2 - 24 položiek celkom