Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano mineral fasada omietka

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 

Nano mineral fasáda, omietka je účinnejší, trvanlivejší nano prípravok na ochranu fasád, omietok a zvislých plôch. Vytvára neviditeľný, ochranný nano film, nanvrstvu, ktorá dlhodobejšie chráni a udržuje povrch v dokonalej kondícii.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
€21,90 / ks €107 / ks €209 / ks od €21,90    
Kategória Nano impregnacie
 

Nano minerál fasáda – kvalitná  nano ochrana omietky !!! Prípravok značne redukuje rýchlosť  "zašpinenia" a navlhnutia omietok aj pri extrémnom pôsobení dažda, ako aj rýchlosť opätovného znečistenia napr. bežnými usadeninami, nečistotami, nánosmi, biofilmom  atd

Popis: 

Prípravok  nano minerál - ochrana na zvislé plochy, fasádu, omietku s anti-age efektom. Nano-zušľachtenie omietky, fasády, kameňa je anorganicko-organický ochranný prípravok na báze chemickej nanotechnológie. Nepriľnavé nanokomponenty, ktoré sa sami organizujú a zasieťujú na povrchu omietky, pokryjú fasádu neviditeľnou  vrstvou, s hydrofóbnymi a nečistoty odpudzujúcimi vlastnosťami, tzv. Lotus-perl efekt na omietke.  Nano ochrana je všestranne použiteľný prípravok na  zvislé nasiakavé, porózne materiály, betón, omietky, fasády atd. ktoré "pomalšie starnú - anti age efekt" a "čistia sa dažďom samé" (napr.s príchodom dažda sa z povrchu odvaľujú nečistoty, prach, peľ atd ).

 

 Výhody:

  • zabrániť premočeniu, nasiakaniu vody do fasády (nie je hydroizolácia!)
  • zabezpečiť trvácnejšiu nano ochranu zvislých povrchov
  • predlžiť životnosť a farbostálosť  fasády, oddialiť "vyblednutie fasády"
  • znížená námaha pri čistení, údržbe povrchu, úspora nákladov za opätovné maľovanie
  • nie je ovplyvnená priedušnosť, paropriepustnosť
  • aktívnejšia ochrana, chráni proti budúcemu rastu machu, zelene na fasáde
  • predchádza zvetraniu povrchu omietky, vzniku mikrotrhlín a prasklín
  • nečistoty odstránite z povrchu IBA tlak.vodou bez chémie
  • dlhodobo chráni povrch proti nečistotám, tvorbe výkvetov, spevňuje povrch

 Použitie::

Vhodné  na  bežné zvislé fasády, omietky, materiál a výrobky z betónu, savé prírodné kamene ako sú bridlice, pieskovec, sadrovec, žula, rula,  modifikácie mramoru, terasové podlahy atď. Po ošetrení (nastriekaní ) povrchu tvorí voda (tekutiny)na povrchu kropaje a "odperlujú". Povrch zostáva dlhšie suchý, čistý, priedušný. Trvácny systém nano protection. Prípravok je priehľadný,  nijak nemení  výrazne vzhľad  povrchu! UV stabilný. Po uschnutí je povrch nelepivý, umožňuje priedušnosť podkladu a zároveň sa zlepšuje i tepelná ochrana.

Obsah balenia: 1L,5L,10L,20L adt. Výdatnosť 50-100ml/m2 závislá od nasiakavosti. Trvácnosť cca 5-10rokov ochrany.