Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano aktivna pena

Neohodnotené
 
 

Nano aktívna pena je  rýchly a efektívny  pomocník, v jednom použití čistiaci a zároveň leštiaci produkt určený pre lakované, hladké,nerezové povrchy.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€12,90 / ks €17,50 / ks od €12,90    
Kategória Nano impregnacie
 

Popis: 

Dokonalejší vzhľad bez stáleho čistenia, neustáleho leštenia. Ochranný prípravok nanopena  na lakované povrchy, nerez. plochy, napr. vodovodné batérie, chromované auto doplnky, bazénové časti,  gastro oblasť, digestory, držiaky a ostatné predmety v domácnosti.  

Nano pena Vás prekvapí - trvácnejší efekt čistoty, dokonalejšej  ochrany ! Nano technologia v praxi. Ľahšia budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie povrchu bude spočívať v oplachu LEN čistou vodou, resp.pretretím papierovou resp.mikro utierkou. Ochranná vrstva vydrží na povrchu niekoľko mesiacov !!!Zníženie cyklov údržby, čistenia, leštenia.

 Výhody:

  • pre dokonalý lesk, povrch bez šmúh, jednoduchá aplikácia nástrekom
  • povrch ostane na dotyk nemastný, nelepivý, bez zbytkov
  • zabezpečiť trvácnejšiu “neviditeľnú”ochranu  lakovaných, chromovaných, nerez. povrchov
  • menšia námaha pri  budúcom čistení
  • časový faktor údržby zredukovať na minimum
  • UV-stabilné, oveľa menej  času čistením
  • bez silikónu, vosku a bez oleja, až o 90% menej čistiacich prostriedkov

 Použitie:

 Nano pena je čistiaca a zároveň  impregnuje povrch. Vyčistí, zušľachtí a zakonzervuje na dobu niekoľkých mesiacov skoro všetky nerezové, pochromované i lakované povrchy(aj starší povrch autolaku), taktiež lesklé chromované časti nielen automobilov a motocyklov, bazénu, lodí .Je vhodná aj do domácnosti, do kuchyne, garáže atd. Pre následné budúce čistenie postačí pretrieť povrch opäť IBA vlhkou papierovou utierkou bez ďalších chemikálií a povrch ostáva bez šmúh !( Lotus a easy to clean efekt). Pri lesklých povrchoch (nerez, chrom) silná redukcia odtlačkov prstov, dosiahnete stále žiarivý brilantný povrch. Vhodný aj pre veľkokuchyne, gastro nábytok, na vodovod.batérie, kúpeľ. a bazénové doplnky. Jednoduché nastriekanie peny na povrch, rozotriete a zušľachtíte. Hotovo za minútu!

Výdatnosť: 10-20ml/m2.