Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nano impregnacie

 
4
59 1459

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Novinka Tip
MultiCor spray
MultiCor sprej na mazanie
Protikorozna ochrana prípravku Multicor a jeho špičkové čistiace, mazacie,konzervačné,uvoľnovacie, čiže viacúčelové vlastnosti ho určujú pre profi použitie nie len v priemysle, ale aj pre každodenné použitie pre odborníkov.
od €4,90
Skladom
Detail
nano sampon 15
Nano sampon
Nano šampon - Extra účinný prípravok v odstránení nečistôt, šetrný v spotrebe s dlhodobým efektom. Vhodný ako predpríprava na jemné vyčistenie laku pred nanesením ochrannej NANO politúry , nanoochrany  laku, atd. Vysoko kvalitný šampon za výbornú cenu.
od €5,99
Skladom
Detail
nano textilia cistiaca 34
Nano textilia nanoutierka
Nanotextília-nanoutierka. Čo a kde ju použiť ? Môžete ju použiť rôznymi spôsobmi pri čistení napr. PC, jednoducho namiesto papierových alebo mikro vláknových utierok, sád čistiacich sprejov atd , a to všetko bez chemikálií.
od €6,50
Skladom
Detail
Novinka
47FA773E E729 443E B7B5 F9390AC1E03D
Tekuté sklo nano SiO2
Ochránte si dlhodobejšie Váš povrch s kremíkom, tekuté sklo. Trvácnejšia ochrana   všetkých  bežných nesavých, neporéznych povrchov ako napr. sklo, keramika, plast, nerez, lakované povrchy atd   sú chránené vďaka tekutému nano kremíku v kvapalnej forme, technológia „ultra tenkého vrstvenia“. Prezentujú jeden z najmodernejších funkčných nano-povlakov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii. Pokryte a ochránte  si povrch neviditeľným "tekutým" pláštom nano ochrannou vrstvou. Nastriekať, rozotrieť, hotovo! je to naozaj jednoduché.
od €7
Skladom
Detail
Akcia Novinka
Nano autosklo sada
Nano autosklo sada
Nano auto sklo je kompletná sada určená pre ochranu čelného autoskla, skladá sa z čističa, nano prípravku, konfekcie, utierky, návod. Nano autosklo sada prináša lepší výhľad v daždi, ľahšie odstraňovanie hmyzu v lete, námrazy v zime.
od €9,90
Skladom
Detail
Tip
nano textil 2
Nano textil technické tkaniny
Nano textil premium - účinný, trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Stačí raz naniesť, dlhšia životnosť v porovnaní s silikonom. Spomaľuje rýchlosť premočenia ošetrených technických textílií, kože, tkaniny, celtoviny i funkčných materiálov.
od €9,90
Skladom
Detail
Nano aktivna pena
Nano aktivna pena
Nano aktívna pena je  rýchly a efektívny  pomocník, v jednom použití čistiaci a zároveň leštiaci produkt určený pre lakované, hladké,nerezové povrchy.
od €12,90
Skladom
Detail
Akcia
nano politura po
Nano politura autolak
Nano politura zabezpečí  výraznejší lesk povrchov, stálosť voči poveternostným vplyvom pri zvýšenej odolnosti i proti korózii. Strednodobá ochrana povrchu na niekoľko mesiacov za prijateľnú cenu. Určené hlavne pre lakované, aj chromované povrchy.
od €14,90
Skladom
Detail
umyvanie bez vody nano pure 31
Umyvanie bez vody nanopure
Umývanie bez vody-NanoPure- prípravok určený pre efektívne „umývanie“, čistenie a konzerváciu povrchov bez nutnosti použitia vody. Rýchlo umyje, bez vody, s vysokým leskom.
od €15,90
Skladom
Detail
nano plast 16
Nano plast sada
Nano plast sada - ochráňte si plastové povrchy, produkty z akrylu, ostatných citlivých plastov ako napr.umývadlo, akrylová vaňa, akrylový sprchový kút či vanička, zástena,priezor atd.a uchovajte pôvodný vzhľad predmetov bez ich stáleho čistenia, údržby.
od €17,90
Skladom
Detail
set nano4car2
Sada nano4car
Nano4car je sada v darčekovom balení určená pre tých, ktorým záleží na vzhľade, trvácnejšej čistote a elegancii sprevádzanej leskom laku svojho auta.
€18,90
Skladom
   
Akcia
nano keramika sada 24
Nano keramika sada
Nano keramika - prípravok zabezpečí neprilnavosť nečistôt na keramike, redukciu usádzania vodného kameňa, vody na povrchu keramiky! Jednoduchá , rýchla aplikácia a ľahšie budúce čistenie keramiky. Bezfarebný, neviditeľný. Povrch ostáva nelepivý.
od €19,50
Skladom
Detail

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom