Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Nanoizolacia clear coat nansulate

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Tepelná nano izolácia Clear coat. Určená hlavne pre stavebníctvo na zateplenie objektov, kritických stavebných uzlov, spojov, prekladov, parapiet, špalety atd. Určená všade tam, kde sa bežná tepelná izolácia kôli hrúbke "nezmestí".

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€139 / ks    
Kategória Nano aditíva
 

Inovatívny hi-tech produkt, ktorého zmyslom je zateplenie, úspora energie a tepla v stavebnom sektore, excelentná tepelná izolácia bežných povrchov (fasády, omietky, sadrokartón, betón, drevo, krov, strecha, atd.pri troch a viac vrstvách izolačného náteru).

Popis: 

Tekutá tepelná nanoizolácia Clear coat - novodobé tepelné izolácie sa vyznačujú špecifickými vlastnosťami, znamenajú progres a posun vdaka inovácii, novým materiálom.

 Výhody:

  • Tenká tepelná izolácia na báze aerogel
  • Tepelná  tekutá izolácia v forme tenkého  náteru
  • izolácia, ktorá je nehorľavá, nevlhne, paropriepustná
  • izolácia bez demontáží, bez tepelných mostov, v forme náteru
  • redukcia nákladov a práce, konštrukčných  prvkov pri aplikácii a montáži BEZ nevýhod bežných izolácií : vlhnutie, strata tepelnoizolačných parametrov, toxicita atd

 

 Použitie::

Novodobý produkt šetrí Vaše financie, vhodná náhrada za sklovlaknové, polyuretanove, polystyrenove zateplenie alebo ich doplnok. Tepelná izolácia bez demontáží, bez tepelných mostov (vynikajúca prilnavosť na bežné povrchy). Práca sa minimalizuje, bez predpripravných prác - jednoducho min. 3x natriete povrch omietky, fasády atd! Zaizolované! Zateplené. Tepelná izolácia, ktorú netreba rezať, primeriavať, držať, upevňovať, minimalizácia konštrukčných profilov, prvkov a práce. To všetko sa dá už dnes nahradiť, vdaka minimalizácii štruktúry kompozitu aerogel až na nano úroveň ! Náter ako tepelná izolácia vyžaduje pochopiť súvislosť a princíp novodobej izolácie v porovnaní s doterajšími izolaciami, ktorých tepelno-izolačné vlastnosti sa nepresne počítajú a odvíjajú iba od hrúbky materiálu.

Nano izolácia NEVLHNE! je PRIEHLADNA! NEHORLAVA a samozrejme PAROPRIEPUSTNÁ. Jednoduchá a rýchla aplikácia na povrch. Možnou nevýhodou je, že netlmí hluk kôli svojej tenkej hrúbke ako sklovláknové izolácie - Ak hovoríme o zvuk.izolácii.

Balenie:  3,79 L vedro postačí na plochu omietky 14-16 m2 pri odporúčaných minimálne troch náteroch pre dosiahnutie tepelnej izolácie. Skutočná plocha sa v skutočnosti môže líšiť v závislosti od nasiakavosti povrchu a spôsobu aplikácie.