Nanotechnologie Nano produkty nano impregnácie nanoprípravky na Nanotechnologia.sk

Home protect antiplesen

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Redukcia tvorby plesní. Nano home protect proti plesniam zabráni preniknúť plesni, hubám, baktériám atd vďaka vytvorenej zosietovanej nanoštruktúre na povrchu napr. omietky, steny, betónu, tehly atd). Bez vône chlóru a bez zápachu!

Dostupnosť Zvoľte variant Na dotaz Na dotaz
Variant
€42 / ks €129 / ks od €42    
Kategória Nano aditíva
 

Popis: 

Nano home protect antipleseň je určená hlavne pre stavebníctvo na redukciu tvorby plesní a sekundárne aj zateplenie  kritických plôch objektov. Inovatívny hi-tech produkt, ktorého zmyslom je protiplesňová ochrana , sekundárne  zateplenie(použiteľná na fasády, vnútorné/vonkajšie omietky, sadrokartón, betón,  atd.)

 Výhody:

  • kvalitná  protiplesňová, trvácnejšia ochrana pre kritické spoje stien, plochy,  rohy , preklady atd
  • redukcia a odstránenie plesňových bodiek, výkvetov z priestorov BEZ ich opätovného návratu
  • Náter riediteľný vodou,  žiadny zápach po Cl, ako pri použití chlóru
  • Nezadržiava vlhkosť a soli, nanesená vrstva je priedušná
  • redukcia ďalších nákladov spojených s odstránením plesne

 Použitie::

Plochy a miesta, kde je problém s plesňami. Náter ako  izolácia vyžaduje pochopiť súvislosť a princíp novodobej izolácie v porovnaní s doterajšími izoláciami, ktorých tepelno-izolačné vlastnosti sa nepresne počítajú a odvíjajú iba od hrúbky materiálu.

Využitie príklad: redukcia a odstránenie plesne z rohov, prekladov, spojov panelov, okolie parapiet, sokel, beton.preklady ponad oknom a dverami atd

Vďaka nanotechnológiám poskytuje  efektívnu ochranu pri tenkej vrstve (súčasne poskytuje ochranu proti plesniam vytvorením nanomriežky, cez ktorú sa nedostanú plesne (kôli svojej veľkosti cca od 100nm)a tak  "plesne nepreniknú cez bariéru" až na povrch steny, resp.omietky. Pleseň je jednoducho" veľká" a nedostane sa cez nanesený náter na povrch, zanikne.

Aplikácia od teploty> 5°C . Skutočná plocha sa v skutočnosti môže líšiť v závislosti od nasiakavosti povrchu,  spôsobu aplikácie . Odporúča sa však ako vrchná vrstva po vymaľovaní, nanáša sa štetcom ako bežná farba na vyzretý povrch (min.2-4týžne po vymaľovaní a vyzretí pôvodnej farby).

Výdatnosť:  Balenie 0,9 L vedro postačí na plochu omietky 4-6 m2 pri odporúčaných minimálne 1-2 náteroch pre dosiahnutie ochrany pred plesňami. Väčšie  3,79 L balenie pokryje plochu 20-25 m2 .