Nanotechnologia

Nanotechnologia - Refresch a novy design stranky v 2014 - internetovy nano obchod

 
 
Úvod > Nanotechnologia - Refresch a novy design stranky v 2014 - internetovy nano obchod
 
Nano produkty, čističe, nano aditíva a unikátne nano prípravky, nanoimpregnácie

Vitajte! V e-shope Nanotechnologia.sk nanoprodukty Vás  stabilne očakáva vysoko-kvalitná  nano ochrana na autosklo, nano impregnácia na textil,  nano politura na autolak , nanošampon, nanopena už neprekvapia síce  ako novinky, ale neustále rozširujeme sortiment . Unikátene čističe,  čistič na dlažbu, čistič bezzbytkový, alebo eko čistič tiptop12  sú efektívne a ekonomické. Odstranovač zápachu nano deo antizapach, nano pure, zinga, nanotextilia, nanohubky, protišmyk antislip, sada nano4car, nano4home  rozširujú neustále sortiment o nové nanoprodukty.

Nanotechnologia.sk je tu pre Vás od r.2006,  uvedené nano produkty sú kvalitné/efektívne výrobky hlavne nemeckej,americkej, českej i slovenskej produkcie.

 
 
Po registrácii získavate zľavy, prístup k B2B informáciám v zákaznickej sekcii

Ako registrovaný zákazník získate zľavu - 2%, prístup k informáciám, článkom, špecifickým skupinám produktov,  tipy-triky, návody, videosekcii či  pripravovaným novinkám . 

Fyzickým a právnickým osobám registrovaných na ičo  ponúkame B2B upravené zľavnené -5% ceny. Pre VIP zákazníkov a partnerov poskytujeme individuálne VOC zľavy. Nanotechnologia.sk je tu pre Vás od r.2006 ako prvá distribučná firma z SR. 

 
 
Odporúčame Vám :
 
 

Nanotechnologia - Refresch a nový design stránky v 2014 - internetový nano obchod

Eshop nanotechnologia.sk  prichádza v 2014  s novým vzhľadom, vylepšenými funkciami  a  širokým sortimentom nano produktov.

Neustále sa rozširujúci trh s nanoproduktami   a používanie produktov na báze nanotech už aj v SR  si vyžaduje  prehľadnú kategorizáciu, detailné informácie o použití, význame a prínosoch prezentovaných produktov.

Tak ,ako každá doba prináša nové myšlienky a vylepšenia, súčastou tohto procesu je aj  odchod a "úpadok" klasických, doteraz používaných technologií, predmetov,produktov atd . Cieľom a zámerom stranky nanotechnologia je:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nanotechnologia