Nanotechnologia

Nano aktivna pena

 
 
Úvod > Interier-domácnosť > Nano aktivna pena
 

Nano aktivna pena

Produkt04
Nano aktívna pena - ochráňte povrch, uchovajte pôvodný lesk s nano penou . Dlhodobo ošetrené povrchy voči bežným nečistotám (nečistoty sú silno odpudzované), hlavne proti mastnote, zabezpečí dokonalý vzhľad a lesk .
obsah: 250ml: 12,90 €
:
 

Popis: 

Dokonalý vzhľad bez stáleho čistenia, leštenia. Ochranný prípravok na  lakované povrchy, nerez. plochy, napr. vodovodné batérie, chromované auto doplnky, bazénové časti,  gastro oblasť, digestory, držiaky a ostatné predmety v domácnosti.  Nano pena Vás prekvapí - trvácnejší efekt čistoty a dokonalejšej  ochrany povrchu! Nanotechnologia v praxi. Ľahšia budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie povrchu bude spočívať v oplachu LEN čistou vodou, resp.pretretím papierovou utierkou. Ochranná vrstva vydrží na povrchu niekoľko mesiacov !!!Zníženie cyklov údržby, čistenia, leštenia.

 Výhody:

  • pre dokonalý lesk, povrch bez šmúh, jednoduchá aplikácia nástrekom
  • povrch na dotyk nemastný, nelepivý, bez zbytkov
  • zníženie spotreby čistiacich chemických prostriedkov
  • zabezpečiť trvácnejšiu ochranu  lakovaných, chromovaných, nerez. povrchov
  • menšia námaha pri  budúcom čistení, leštení, úspora nákladov
  • časový faktor údržby zredukovať na minimum
  • UV-stabilné, oveľa menej  času čistenia
  • bez silikónu, vosku a bez oleja, až o 90% menej čistiacich prostriedkov

 Použitie:

 Nano pena je čistiaca a zároveň  impregnuje povrch. Vyčistí, zušľachtí a zakonzervuje na dobu niekoľkých mesiacov skoro všetky nerezové, pochromované i lakované povrchy(aj starší povrch autolaku), taktiež lesklé chromované časti nielen automobilov a motocyklov, bazénu, lodí ale je vhodná aj do domácnosti, do kuchyne, garáže atd. Pre následné budúce čistenie postačí pretrieť povrch opäť IBA vlhkou papierovou utierkou bez ďalších chemikálií a povrch ostáva bez šmúh !( Lotus a easy to clean efekt). Pri lesklých povrchoch (nerez, chrom) silná redukcia odtlačkov prstov, dosiahnete stále žiarivý brilantný povrch. Vhodný aj pre veľkokuchyne, gastro nábytok, na vodovod.batérie, kúpeľ. a bazénové doplnky. Jednoduché nastriekanie peny na povrch, rozotriete a zušľachtíte. Hotovo za minútu!

Výdatnosť 10-20ml/m2.


VIDEO PREZENTACIA - NANO PENA

 
Nano aktivna pena
Nano aktivna pena
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nanotechnologia