Nanotechnologia

Nano autosklo sada

 
 
Úvod > Nano sada, boxy > Nano autosklo sada
 

Nano autosklo sada

Produkt01
Nano autosklo sada. Zlepšite si viditeľnosť i v daždivom počasí. Ochrana autoskla spôsobí, že kvapky dažda, nečistoty, olej a aj snehové vločky odlietajú "rýchlejšie"vďaka nano vrstve z Vášho čelného skla.
obsah: 100ml: 19,90 €
:
 

Nano ochrana autosklo  - ochráňte si čelné sklo trvácnou nanovrstvou. Prekvapí Vás " ostrý " výhľad i v daždivom počasí, menej oleskov ! Pri rýchlosti približne nad 80 km/h už prakticky nie je potrebné používať stierače(šetríte aj zmes do ostrekovačov.) Vytvrdený povrch skla nanočasticami chráni proti drobným kamienkom. Opotrebovanie stieračov znížené o 60%!!!

Popis: 

Zvýšená bezpečnosť jazdy i v daždivom počasí , nerozmazaný pohľad cez ,,zušľachtené autosklo,, Vášho automobilu. Dážď, blato a voda spod pneumatík protiidúcich áut nevytvárajú nepríjemný vodný film. Tekutiny v forme malých perličiek sa odstránia samé, nepriľnú k povrchu - odperlujú!!! Nečistoty, vtáčí trus odstránia menej namáhané stierače ľahšie aj pri silnom znečistení opäť len čistou vodou! Zoškrabovanie námrazy a ladu v zime? Do -5C je to hračka! Absolútna neprilnavosť nečistôt a vody na povrch skla! 

 Výhody:

  • Zvýšenie bezpečnosti lepším výhľadom v daždi bez "vodného filmu"
  • Zníženie spotreby zmesi do ostrekovačov o 80%
  • Zníženie opotrebovania gumičiek stieračov o 60%!!!
  • Ochranu proti drobným kamienkom, menej olesku
  • Neobsahuje žiadny vosk, acryl ani silikón ako doteraz používané prípravky
  • menšia námaha pri čistení, leštení, úspora nákladov

 Použitie::

Sada nano autosklo je vhodná nielen na čelné, ale aj  bočné a zadné sklá automobilu, umožňuje efekt tvorenia kvapiek (Lotus efekt) a následného odperlovania tekutín a nečistôt z povrchu skla. Zároveň uľahčuje odstraňovanie vtáčích výkalov, hmyzu, ľadu a iných nečistôt na všetkých sklených výplniach auta. Ľahšia údržba autoskla (easy to clean efekt) a čistenie LEN čistou vodou.

Komplet sada obsahuje: čistič, nano,utierku,hubku,konfekciu a návod. Objem jednotlivej sady v popise(Malá sada 20ml vysatčí na 1čelné sklo(2m2) a väčšia sada 100ml postačuje pre 4-5ks čelných skiel, resp.2 kompletné sklenené autovýplne)


VIDEO PREZENTACIA -  NANO AUTOSKLO 

VIDEO AUTOSKLO new

 
nano autosklo
Nano autosklo sada
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nanotechnologia