Nanotechnologia

Nano sada, boxy

 
 
 

Nano sada, boxy

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

Nano solarenergy TIO2 sada

 
Nano solarenergy TIO2 sada
Nano solarenergy TIO2 sada. Ochráňte si povrch FV panelov trvácnou nanovrstvou. Panel ostáva dlhodobejšie čistý a zachováva si dlhšie pôvodné parametre, energetickú výkonnosť !
29,00 €
 

viac o Nano solarenergy TIO2 sada

 

Nano plast sada

 
Nano plast sada
Nano plast sada - ochráňte si plastové povrchy, produkty z akrylu, ostatných citlivých plastov ako napr.umývadlo, akrylová vaňa, akrylový sprchový kút či vanička, zástena,priezor atd.a uchovajte pôvodný vzhľad predmetov bez ich stáleho čistenia, údržby.
19,00 €
 

viac o Nano plast sada

 

Nano autosklo sada

 
Nano autosklo sada
Nano autosklo sada. Zlepšite si viditeľnosť i v daždivom počasí. Ochrana autoskla spôsobí, že kvapky dažda, nečistoty, olej a aj snehové vločky odlietajú "rýchlejšie"vďaka nano vrstve z Vášho čelného skla.
9,90 €
 

viac o Nano autosklo sada

 

Nano keramika sada

 
Nano keramika sada
Nano keramika - prípravok zabezpečí neprilnavosť nečistôt na keramike, redukciu usádzania vodného kameňa, vody na povrchu keramiky! Jednoduchá , rýchla aplikácia a ľahšie budúce čistenie keramiky. Bezfarebný, neviditeľný. Povrch ostáva nelepivý.
19,50 €
 

viac o Nano keramika sada

 

Nano autolak profi sada

 
Nano autolak profi sada
Nano autolak profi - ochranný nanoprípravok prekvapí - trvácny efekt čistoty a ľahšej údržby povrchu! Budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie autolaku bude spočívať v oplachu LEN čistou vodou, nanovrstva vydrží na povrchu laku rok!!!
59,00 €
 

viac o Nano autolak profi sada

 

Nano metal sada

 
Nano metal sada
Nano metal-ochraňuje dlhodobo ošetrené povrchy voči bežným nečistotám (nečistoty sú silno odpudzované), hlavne proti mastnote , zabezpečí dokonalý vzhľad a trvácnejší lesk povrchu.
22,00 €
 

viac o Nano metal sada

 

Sada nano4car

 
Sada nano4car
Nano4car je sada v darčekovom balení určená pre tých, ktorým záleží na vzhľade, trvácnejšej čistote a elegancii sprevádzanej leskom svojho auta.
19,50 €
 

viac o Sada nano4car

 

Nano disky sada

 
Nano disky sada
Nano sada na disky. Dlhodobo čisté disky- nano protection – ochranný prípravok na auto disky. Prípravok neobsahuje žiadny vosk, acryl ani silikón, vysoký lesk, trvácna ochrana diskov.
29,00 €
 

viac o Nano disky sada

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nanotechnologia