Nanotechnologia

Nano mineral plus dlazba

 
 
Úvod > Exterier-stavba > Nano mineral plus dlažba
 

Nano mineral plus dlažba

44
Nano mineral plus je účinný nano prípravok na ochranu dlažby a pochôdznych plôch. Vytvára neviditeľný ochranný film, ktorý dlhodobo chráni a udržuje dlažbu v pôvodnej kondícii, zachováva "zánovný" vzhľad.
obsah: 1000ml: 25,90 €
:
 

Nano minerál plus – kvalitná  nano ochrana dlažby !!! Prípravok značne redukuje rýchlosť  "zašpinenia, ako aj opätovného znečistenia napr. bežnými usadeninami, nečistotami, nánosmi, mastnotou  atd

Popis: 

Prípravok  nano minerál plus - ochrana dlažby,betonu. Nano-zušľachtenie  je anorganicko-organický ochranný prípravok na báze chemickej nanotechnológie. Nepriľnavé nanokomponenty, ktoré sa sami organizujú a zasieťujú na povrchu, pokryjú dlažbu neviditeľnou  vrstvou. Nano ochrana je všestranne použiteľný prípravok na nasiakavé, porózne materiály, betón,zámkovú dlažbu,prefabrikáty  atd. ktoré "pomalšie starnú - anti age efekt" a "čistia sa dažďom samé" (napr.s príchodom dažda sa z povrchu vymývajú nečistoty, prach, peľ atd ).

 

 Výhody:

  • zabrániť hlbkovému nasiakaniu vody, oleja do dlažby (nie je hydroizolácia!)
  • hlbková penetrácia, povrch NEperluje a netvorí guličky
  • zabezpečiť trvácnejšiu ochranu dlažby, betonu
  • predlžiť životnosť a farbostálosť dlažby, oddialiť "zošednutie povrchu"
  • znížená námaha pri čistení, údržbe povrchu
  • nie je ovplyvnená priedušnosť, paropriepustnosť, nelepivý povrch
  • aktívnejšia ochrana, chráni proti budúcemu rastu machu, zelene na fasáde
  • predchádza zvetraniu povrchu dlažby, vzniku mikrotrhlín a prasklín
  • nečistoty odstránite z povrchu IBA tlak.vodou bez chémie
  • dlhodobo chráni povrch proti nečistotám, tvorbe výkvetov, spevňuje povrch

 Použitie::

Vhodné  na  bežné typy zámkovej dlažby, materiál a výrobky z betónu, savé prírodné kamene ako sú bridlice, pieskovec, sadrovec, terasové podlahy atď. Po ošetrení (nastriekaní ) povrchu dochádza k hlbkovej penetrácii do materiálu, voda netvorí  na povrchu kropaje a guličky vody "neperlujú". Povrch zostáva dlhšie  čistý, nestárne, odolný usadeninám aj olejom. Prípravok je priehľadný,  nijak nemení  výrazne vzhľad  povrchu! UV stabilný. Po uschnutí je povrch nelepivý, umožňuje priedušnosť podkladu a zároveň sa zlepšuje proces čistenia, údržby.

Obsah balenia: 1L,5L,10L,20L adt. Výdatnosť 50-80ml/m2 závislá od nasiakavosti. Životnosť cca 5-10rokov závislá od zátaže povrchu.

 
Nano mineral plus dlažba
Nano mineral plus dlažba
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nanotechnologia