Nanotechnologia

nano ochrana stavba fasada

 
 
 

nano ochrana stavba fasada

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

Čistič TipTop12

 
Čistič TipTop12
Čistič TipTop12 unikátny, čisto prírodný, zdraviu neškodný, mimoriadne inovatívny prípravok v biokvalite na EU trhu .Určený na účinné vyčistenie, odmastenie a dezinfekciu rôznych typov povrchov v jednom jedinom kroku! Vykonajte tri kroky(čistenie,odmastenie,dezinfekcia) s jedným jediným príprvkom TipTop naraz !!! Šetrite čas, prácu a peniaze.
22,50 €
 

viac o Čistič TipTop12

 

Nano antigraffiti

 
Nano antigraffiti
Antigarffiti - ochrana povrchu pred graffiti a sprejermi. Prípravok Antigraffiti je založený na vodnej báze, znamená, že nepotrebujete špeciálny ochranný odev alebo zariadenie na dýchanie počas natierania.
41,00 €
 

viac o Nano antigraffiti

 

Nano textil technické tkaniny

 
Nano textil technické tkaniny
Nano textil premium - účinný, trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Stačí raz naniesť, dlhšia životnosť v porovnaní s silikonom. Spomaľuje rýchlosť premočenia ošetrených technických textílií, kože, tkaniny, celtoviny i funkčných materiálov.
9,90 €
 

viac o Nano textil technické tkaniny

 

Čistič dlazby, povlaku C300

 
Čistič dlazby, povlaku C300
Čistič Cleaner C300 poskytuje efektívne čistenie dlažby, odstránenie biologických nečistôt, oxidácie a usadenín , minerálnych usadenín . Efektívne čistí prilepené nečistoty a nánosy ( prach. nánosy, mastnotu , atď ) z dlažby, omietky.
10,50 €
 

viac o Čistič dlazby, povlaku C300

 

Nano mineral plus dlažba

 
Nano mineral plus dlažba
Nano mineral plus je účinný nano prípravok na ochranu dlažby a pochôdznych plôch. Vytvára neviditeľný ochranný film, ktorý dlhodobo chráni a udržuje dlažbu v pôvodnej kondícii, zachováva "zánovný" vzhľad.
25,90 €
 

viac o Nano mineral plus dlažba

 

Nano mineral fasada omietka

 
Nano mineral fasada omietka
Nano mineral fasáda, omietka je účinnejší, trvanlivejší nano prípravok na ochranu fasád, omietok a zvislých plôch. Vytvára neviditeľný, ochranný nano film, nanvrstvu, ktorá dlhodobejšie chráni a udržuje povrch v dokonalej kondícii.
21,90 €
 

viac o Nano mineral fasada omietka

 

Nano metal sada

 
Nano metal sada
Nano metal-ochraňuje dlhodobo ošetrené povrchy voči bežným nečistotám (nečistoty sú silno odpudzované), hlavne proti mastnote , zabezpečí dokonalý vzhľad a trvácnejší lesk povrchu.
22,00 €
 

viac o Nano metal sada

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nanotechnologia