Nanotechnologia

Nano pre auto moto bike

 
 
 

Nano pre auto moto bike

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

Nano plast sada

 
Nano plast sada
Nano plast sada - ochráňte si plastové povrchy, produkty z akrylu, ostatných citlivých plastov ako napr.umývadlo, akrylová vaňa, akrylový sprchový kút či vanička, zástena,priezor atd.a uchovajte pôvodný vzhľad predmetov bez ich stáleho čistenia, údržby.
19,00 €
 

viac o Nano plast sada

 

Nano textilia nanoutierka

 
Nano textilia nanoutierka
Nanotextília-nanoutierka. Čo a kde ju použiť ? Môžete ju použiť rôznymi spôsobmi pri čistení napr. PC, jednoducho namiesto papierových alebo mikro vláknových utierok, sád čistiacich sprejov atd , a to všetko bez chemikálií.
6,50 €
 

viac o Nano textilia nanoutierka

 

Nano autosklo sada

 
Nano autosklo sada
Nano autosklo sada. Zlepšite si viditeľnosť i v daždivom počasí. Ochrana autoskla spôsobí, že kvapky dažda, nečistoty, olej a aj snehové vločky odlietajú "rýchlejšie"vďaka nano vrstve z Vášho čelného skla.
9,90 €
 

viac o Nano autosklo sada

 

Nano deo antizápach

 
Nano deo antizápach
Nano deo - neutralizátor zápachu s okamžitým fresch a antiodor efektom, ktorý neprekrýva pachy, ale ich aktívne rozkladá a neutralizuje.
7,90 €
 

viac o Nano deo antizápach

 

Nano textil technické tkaniny

 
Nano textil technické tkaniny
Nano textil premium - účinný, trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Stačí raz naniesť, dlhšia životnosť v porovnaní s silikonom. Spomaľuje rýchlosť premočenia ošetrených technických textílií, kože, tkaniny, celtoviny i funkčných materiálov.
9,90 €
 

viac o Nano textil technické tkaniny

 

Nano sampon

 
Nano sampon
Nano šampon - Extra koncentrát účinný v odstránení nečistôt, šetrný v spotrebe s dlhodobým efektom. Vhodný ako predpríprava na jemné vyčistenie laku pred nanesením ochrannej NANO politúry , nanoochrany atd. Vysoko kvalitný šampon za výbornú cenu.
5,99 €
 

viac o Nano sampon

 

Anti fog klasik

 
Anti fog klasik
Antifog – prípravok proti zahmlievaniu. Zahmlenie povrchu vďaka zvýšenej vlhkosti a rozdielu teploty predstavuje v niektorých situáciách zvýšené riziko. Použitie: v kúpeľni, saunách, zimných záhradách, v automobile atd. ANTI – ZAHMLIEVANIE je riešenie
4,90 €
 

viac o Anti fog klasik

 

Nano politura

 
Nano politura
Nano politura zabezpečí zrkadlový lesk povrchov, stálosť voči poveternostným vplyvom pri zvýšenej odolnosti i proti korózii. Strednodobá ochrana povrchu na niekoľko mesiacov za prijateľnú cenu. Určené hlavne pre lakované, aj chromované povrchy.
12,90 €
 

viac o Nano politura

 

Umyvanie bez vody nanopure

 
Umyvanie bez vody nanopure
Umývanie bez vody-NanoPure- prípravok určený pre efektívne „umývanie“, čistenie a konzerváciu povrchov bez nutnosti použitia vody. Rýchlo umyje, bez vody, s vysokým leskom.
15,90 €
 

viac o Umyvanie bez vody nanopure

 

Nano aktivna pena

 
Nano aktivna pena
Nano aktívna pena - ochráňte povrch, uchovajte pôvodný lesk s nano penou . Dlhodobo ošetrené povrchy voči bežným nečistotám (nečistoty sú silno odpudzované), hlavne proti mastnote, zabezpečí dokonalý vzhľad a lesk .
17,50 €
 

viac o Nano aktivna pena

 

Nano autolak profi sada

 
Nano autolak profi sada
Nano autolak profi - ochranný nanoprípravok prekvapí - trvácny efekt čistoty a ľahšej údržby povrchu! Budúca údržba (easy to clean efekt) a následné čistenie autolaku bude spočívať v oplachu LEN čistou vodou, nanovrstva vydrží na povrchu laku rok!!!
59,00 €
 

viac o Nano autolak profi sada

 

Nano disky sada

 
Nano disky sada
Nano sada na disky. Dlhodobo čisté disky- nano protection – ochranný prípravok na auto disky. Prípravok neobsahuje žiadny vosk, acryl ani silikón, vysoký lesk, trvácna ochrana diskov.
29,00 €
 

viac o Nano disky sada

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nanotechnologia