Nanotechnologia

Moznosti dopravy a platieb

 
 
Úvod > Doprava a platby
 

Doprava, platby

Doprava tovaru, podmienky

Tovar je zasielaný z výberu dopravy eshopu bud prostredníctvom Slovenskej pošty, poštovné s dobierkou do 2kg je 3,5eur, nad 2-10kg  (viac podľa váhy a aktuál. cenníka Sl.pošty ), alebo kurierom GLS v cene 4,9eur  resp. EMS kuriér. V prípade objednávky nad 150eur (mimo určitých produktov: nano izolacie ) poštovné neplatíte + Vám pribalíme darček. Tovar bude expedovaný od 3 do 14pracovných dní. V prípade že tovar nebude na sklade, bude expedovaný do 14 pracovných dní a budete kontaktovaný telefonicky, mailom.  Do ostatných štátov EU je tovar zasielaný každý  týždeň v piatok.

 

Ochrana osobných údajov spotrebiteľa

 
Zmluvné strany sa dohodli, že je kupujúci je povinný oznámiť predávajúcemu svoje meno a priezvisko, adresu trvalého bydliska vrátane PSČ , číslo telefónu. V prípade, že je kupujúci právnickou osobou (podnikateľom) je povinný oznámiť predávajúcemu svoje obchodné meno, adresu sídla vrátane PSČ, IČO, IČ DPH, e-mailovú adresu a číslo telefónu.

Tieto informácie sú nutné pre vašu identifikáciu ako kupujúceho. Používame ich k realizácii a zaúčtovaniu vašej platby za nakúpený tovar, na správnu distribúciu tovaru a pri komunikácii s Vami. Umožnia nám uskutočniť potrebné účtovné operácie, vyhotoviť daňový doklad, poprípade identifikovať vašu platbu cez bankový prevod. Všetky údaje sú uchovávané v chránenej databáze na serveri prevádzkovateľa. Údaje môže kupujúci podľa aktuálnych stavu zmeniť po prihlásení.

Vaše údaje neposkytujeme žiadnym iným subjektom, s výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná pre správne vybavenie Vašej objednávky. Sú to najmä prevádzkovatelia   doručovateľskej služby (adresa na dodanie). Tieto údaje sú však vždy poskytnuté jednorazovo pre vybavenie Vašej konkrétnej objednávky. Databázu údajov nepredávame, neprenajímame ani inak neposkytujeme žiadnej tretej strane. Pokiaľ bude chcieť kupujúci deaktivovať registráciu, kontaktuje prevádzkovateľa prostredníctvom e-mailu. Registrácia bude deaktivovaná. O vymazaní e-mailovej adresy bude kupujúci informovaný. Aktualizáciu osobných údajov môže registrovaný objednávateľ uskutočniť priamo v on-line režime na web stránke internetového obchodu ihneď po prihlásení.

Vytvorením objednávky v internetovom obchode www.nanotechnologia.sk kupujúci súhlasí so zhromažďovaním a používaním informácií o ňom a o jeho nákupoch v znení Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Kupujúci udeľuje prevádzkovateľovi tento súhlas na dobu neurčitú a môže ho písomnou formou kedykoľvek odvolať. Súhlas zanikne v lehote 3 pracovný dní od doručenia odvolania súhlasu prevádzkovateľovi. 

 

Doprava, platby Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nanotechnologia